Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Jednak postawiono zarzuty prezydentowi Sieradza za potrącenie staruszki

Jednak postawiono zarzuty prezydentowi Sieradza za potrącenie staruszki

prezrozm18Zarzuty dotyczą wypadku z marca 2019 roku na parkingu nieopodal jednej z sieradzkich galerii handlowych. Prokuratura zajęła się sprawą po tym, jak w internecie znalazło się nagranie z monitoringu, obrazujące to zdarzenie.

Jak informuje Jolanta Szkilnik, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Sieradzu. - Została wykonana czynność ogłoszenia zarzutu, także przesłuchanie w charakterze podejrzanego. Podejrzany złożył wyjaśnienia. Nie przyznał się do stawianego zarzutu. Wskazał na to, że nie dostrzegł, że potracił pieszą. Potrącona kobieta o własnych siłach oddaliła się z miejsca wypadku, ponieważ nic jej się nie stało. Dopiero później jej rodzina powiadomiła policję o zdarzeniu. Na podstawie nagrań z monitoringu funkcjonariusze ustalili dane kierującego pojazdem. Policja uznała, że doszło do wykroczenia i ukarała Pawła Osiewałę mandatem w wysokości trzystu złotych. Jeśli zarzuty się potwierdzą, prezydentowi grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

KJB

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPolityczny i sentymentalny

Dawno, dawno temu kancelaria Sejmu zorganizowała wycieczkę autokarową dla liderów partii, które stały wysoko w rankingach popularności. Do podstawionego pod gmach Sejmu autokaru dwupokładowego jako pierwsi wsiedli posłowie płci obojga z Samoobrony i zajęli miejsca na piętrze. Na dolnym pokładzie zasiedli posłowie Platformy Obywatelskiej.
Kiedy autokar ruszył, jak to bywa na wycieczkach, wyciągnięto butelki z bajkowymi napojami wszelkiej maści. Po kilkudziesięciu minutach zapanował pełny luz.
Ale działo się tak tylko na dolnym pokładzie. U góry grobowa cisza. Po przejechaniu kilku kilometrów któryś z platformersów postanowił zajrzeć na piętro, aby "zasięgnąć języka". Wchodzi patrzy, a wszyscy siedzą równo jak w samolocie z głowami opartymi o zagłówki.
- Co się dzieje?! - pyta siedzącej najbliżej Renatki B.
- Co? Wy macie kierowcę, a my nie... - wyszeptała drżącym głosem posłanka.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u