Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zwłoki 39-letniej kobiety znaleziono w Chojnem pod Sieradzem

Zwłoki 39-letniej kobiety znaleziono w Chojnem pod Sieradzem

policjaDziś nad ranem w Chojnem, dziesięć kilometrów od Sieradza znaleziono zwłoki 39-letniej Agaty D. Policja prowadzi czynności wyjaśniające ale nie informuje mediów o ich przebiegu. Śledztwo w tej sprawie nadzoruje prokuratura.

Nam udało się jednak ustalić, że kobieta była przewodniczącą Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. T. Masteja w Chojnem. W sobotę uczestniczyła aktywnie w Gminnym Pikniku Rodzinnym W Chojnem. Właśnie w miejscu tego wydarzenia znaleziono zwłoki kobiety. Leżały za jej samochodem.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPolityczny i sentymentalny

Dawno, dawno temu kancelaria Sejmu zorganizowała wycieczkę autokarową dla liderów partii, które stały wysoko w rankingach popularności. Do podstawionego pod gmach Sejmu autokaru dwupokładowego jako pierwsi wsiedli posłowie płci obojga z Samoobrony i zajęli miejsca na piętrze. Na dolnym pokładzie zasiedli posłowie Platformy Obywatelskiej.
Kiedy autokar ruszył, jak to bywa na wycieczkach, wyciągnięto butelki z bajkowymi napojami wszelkiej maści. Po kilkudziesięciu minutach zapanował pełny luz.
Ale działo się tak tylko na dolnym pokładzie. U góry grobowa cisza. Po przejechaniu kilku kilometrów któryś z platformersów postanowił zajrzeć na piętro, aby "zasięgnąć języka". Wchodzi patrzy, a wszyscy siedzą równo jak w samolocie z głowami opartymi o zagłówki.
- Co się dzieje?! - pyta siedzącej najbliżej Renatki B.
- Co? Wy macie kierowcę, a my nie... - wyszeptała drżącym głosem posłanka.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u