Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Jarmark Powiatowy w Sieradzu i utrudnienia w ruchu

Jarmark Powiatowy w Sieradzu i utrudnienia w ruchu

jarmark_plakatOd południa w niedzielę 15 września na placu Wojewódzkim w Sieradzu odbędzie się X Sieradzki Jarmark Powiatowy. W związku z imprezą nastąpią utrudnienia w ruchu na ul. Piłsudskiego, między skrzyżowaniami z Kościuszki i Leszka Czarnego.

Jak informuje Tomasz Oszczęda ze Starostwa Powiatowego w Sieradzu, taśmy ograniczające wjazd na parkingi przy Starostwie Powiatowym i Urzędzie Miasta pojawią się już w piątek 13 września od godz. 15.30. Przez całą sobotę na pl. Wojewódzkim trwać będą przygotowania do jarmarku. Parkować pod starostwem i magistratem będzie można od godz. 6 w poniedziałek 16 września. Dodatkowo w sobotę od godz. 14 zamknięty będzie również parking przy domach handlowych Warta i Hermes. W związku z tym organizatorzy proszą o usunięcie zaparkowanych tam aut przed tą godziną.
W dniu jarmarku, w niedzielę 15 bm. w godz. od 6 - 22 zamknięta dla ruchu będzie ul. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Leszka Czarnego do skrzyżowania z ul. Kościuszki. Zakaz wjazdu nie będzie dotyczył autobusów komunikacji miejskiej.

Harmonogram zamknięcia parkingów:
1. Od godz. 15:30 w piątek 13 września do godz. 6:00 w poniedziałek 16 września parkingi przy Urzędzie Miasta i Starostwie Powiatowym będą zamknięte.
2. Od godz. 14:00 w sobotę 14 września do godz. 22:00 w niedzielę 15 września parking przy domach handlowych Warta i Hermes będą zamknięte.
3. Od godz. 6:00 w sobotę 14 września do godz. 22:00 w niedzielę 15 września zamknięty będzie parking przy ZUS.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPolityczny i sentymentalny

Dawno, dawno temu kancelaria Sejmu zorganizowała wycieczkę autokarową dla liderów partii, które stały wysoko w rankingach popularności. Do podstawionego pod gmach Sejmu autokaru dwupokładowego jako pierwsi wsiedli posłowie płci obojga z Samoobrony i zajęli miejsca na piętrze. Na dolnym pokładzie zasiedli posłowie Platformy Obywatelskiej.
Kiedy autokar ruszył, jak to bywa na wycieczkach, wyciągnięto butelki z bajkowymi napojami wszelkiej maści. Po kilkudziesięciu minutach zapanował pełny luz.
Ale działo się tak tylko na dolnym pokładzie. U góry grobowa cisza. Po przejechaniu kilku kilometrów któryś z platformersów postanowił zajrzeć na piętro, aby "zasięgnąć języka". Wchodzi patrzy, a wszyscy siedzą równo jak w samolocie z głowami opartymi o zagłówki.
- Co się dzieje?! - pyta siedzącej najbliżej Renatki B.
- Co? Wy macie kierowcę, a my nie... - wyszeptała drżącym głosem posłanka.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u