Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Grupa TERAPIAart zaprasza na WARSZTATY TERAPII ARTYSTYCZNEJ

Grupa TERAPIAart zaprasza na WARSZTATY TERAPII ARTYSTYCZNEJ

XxYTo będzie ciekawie i twórczo spędzony czas! Grupa TERAPIAart oraz Stowarzyszenie Kreatywny Sieradz zapraszają na warsztaty artystyczne. Zajęcia są przeznaczone dla osób powyżej 25 roku życia z niepełnosprawnością, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności ze wskazaniem do uczestnictwa w terapii zajęciowej, którzy w takich warsztatach uczestniczyli lub chcieli uczestniczyć ale zostali z nich wykluczeni.

 

Jak informuje nas Małgorzata Jurkowska ze Stowarzyszenia Kreatywny Sieradz, organizatorzy stworzyli PRACOWNIĘ RĘKODZIEŁA, gdzie każdy uczęszczający będzie miał możliwość wybrania sobie takich działań, które mu najbardziej odpowiadają i są w zakresie jego możliwości. Zaplanowaliśmy techniki takie jak: rysunek, malarstwo, quillin, prace ręczne na szydełku, haft, zdobnictwo, rzeźbiarstwo. Prowadzone zajęcia dla tych osób odbywać się będą w niewielkich grupach, dzięki czemu do każdego uczestnika warsztatów można będzie podejść indywidualnie i skupić się na rozwijaniu pasji i umiejętności. Z powstałych prac będzie wystawa.
Projekt dofinansowano ze środków zadania MIKROGRANTY W ŁÓDZKIEM. Lokalny Program Mikrograntów: Mikrogranty na realizację inicjatyw lokalnych - SIERADZ 2019, finansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 oraz ze środków Miasta Sieradz. Parterami projektu są: Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa i Sieradzkie Centrum Kultury.kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Warsztaty rozpoczynają się 21 października i trwać będą do 19 listopada.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZ domu do przedszkola

Wychowawczyni w przedszkolu, podczas rutynowego, okresowego zebrania, zwraca się do rodziców:
- Szanowni Państwo, ja nie wnikam, co Państwo robią w weekend. Ale coś w tym jest, że w poniedziałek wszystkie dzieci stukają się kubeczkami z mlekiem...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u