Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Ulica Sikorskiego w Sieradzu - prawie nowa, bo przedłużona

Ulica Sikorskiego w Sieradzu - prawie nowa, bo przedłużona

sieradzJuż za kilka dni otwarta zostanie w Sieradzu nowa ulica. Będzie to przedłużenie ulicy Sikorskiego, które usprawni komunikację w okolicach Szpitala Wojewódzkiego im. kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wartość prac to ponad dwa miliony złotych.

 

Ta inwestycja właśnie dobiega końca. Jak dowiedzieliśmy się od wiceprezydenta Sieradza, Rafała Matysiaka, przebiega zgodnie z harmonogramem, więc jeszcze w tym miesiącu będzie otwarta. A zaznaczmy, że będzie to ważny fragment ulicy, bowiem zwiększy możliwości inwestowania w mieście, zwłaszcza zadań dotyczących budownictwa wielorodzinnego.
Władze miasta planują tam budowę bloku komunalnego oraz dwóch dużych budynków na długoterminowy wynajem mieszkań. A wracając do nowej części ulicy; będzie to asfaltowa jezdnia, ścieżka rowerowa, chodniki, oświetlenie oraz zatoczka do zawracania. Droga połączona zostanie z istniejącymi już uliczkami osiedlowymi. Wykonawcą jest firma Bud-Trans z Sieradza-Męki.

(KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZ domu do przedszkola

Wychowawczyni w przedszkolu, podczas rutynowego, okresowego zebrania, zwraca się do rodziców:
- Szanowni Państwo, ja nie wnikam, co Państwo robią w weekend. Ale coś w tym jest, że w poniedziałek wszystkie dzieci stukają się kubeczkami z mlekiem...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u