Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wystrzałowe dziewczyny SOKOŁA

Wystrzałowe dziewczyny SOKOŁA

S6304245Strzelcy zduńskowolskiego SOKOŁA rozpoczęli uczczenie 94. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę od startu w XXII zawodach strzeleckich w Kaliszu. Drużyna pod opieką Ludwika Malasińskiego bardzo dobrze zaprezentowała zduńskowolskie strzelectwo sportowe. Po krótkich eliminacjach, jak informuje siewie.tv opiekun zawodników, do pięcioosobowych strzelań finałowych, zarówno w konkurencji karabinu i pistoletu pneumatycznego dostała się cała ekipa strzelców.

W finale, który odbywał się w konkurencjach Kpn40 i Ppn40 dziewczyny SOKOŁA zdobyły trzy medalowe miejsca. I miejsce - Paulina Wrąbel z wynikiem 364 pkt., II miejsce - Ewa Wrąbel  364 pkt. (o kolejności zdecydowały 10 stki tzw. wewnętrzne). a III miejsce - Magdalena Długosz z 363 pkt. To nie wszystkie wysoko punktowane lokaty zduńskowolanek. V miejsce przypadło Marcie Kujawiak z 348 pkt.  
W finale Ppn40 mężczyzn zwyciężył Ryszard Rogacki z KS „Bursztyn” Kalisz 374 pkt. II miejsce zajął Mirosław Marszałek z KS ”Feniks” Twardogóra z 359 pkt. III miejsce wystrzelał Ryszard Babula z Feniksa z 354 pkt. I nasz zduńskowolski akcent! O jeden punkt mniej i IV lokata to udział Ludwika Malasińskiego z ,,Sokoła'' - (353 pkt.). Warto podkreślić, że kaliskie zawody na długo zapamięta Paulina Wrąbel, na co dzień uczennica gimnazjum w Czechach. Zawodniczka Sokoła wystrzelała bowiem nie tylko wspaniały Puchar Niepodległości, ale pobiła swój życiowy rekord.  
- To cieszy także jej rodziców, szkołę i trenerów Sokoła - nie kryje radości Ludwik Malasiński. Przypomnijmy, że najbliższą sobotę, 10 listopada strzelnica Szkolnego Klubu Strzelectwa Sportowego ,,Sokół'' przy ul. Szadkowskiej 16 w Zduńskiej Woli będzie gospodarzem zawodów z okazji 94. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zawodnicy rywalizować będą o Puchar Starosty Zduńskowolskiego.

Ewa Dobrowolska

Fot.: SKSS Sokół

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u