Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Złodzieje z baru i szpitala zatrzymani

Złodzieje z baru i szpitala zatrzymani

kodeksmaleJak informuje siewie.tv st. sierż. Katarzyna Staśkowska z KPP w Łasku, jej kolegom udało się zatrzymać złodzieja leków w łaskim szpitalu oraz włamywacza.

Kradł leki ze szpitali

Policjanci z Łasku zatrzymali mężczyznę, który włamał się do szafy w miejskim szpitalu i ukradł leki psychotropowe. Okazało się, że takie kradzieże stały się sposobem na życie 28-letniego złodzieja. Za to przestępstwo grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.Do zdarzenia doszło na początku czerwca bieżącego roku. Nieznany wówczas sprawca pod nieobecność personelu wszedł do jednego z gabinetów zabiegowych, włamał się do szafki i skradł leki psychotropowe. Po otrzymaniu zgłoszenia sprawie przyjrzeli się kryminalni z Łasku. Żmudna praca operacyjna funkcjonariuszy doprowadziła do ustalenia sprawcy. Stróże prawa zatrzymali 28-latka. Mieszkaniec powiatu żuromińskiego przyznał się do przestępstwa. W trakcie rozmowy z policjantami wyszło na jaw, że mężczyzna ma na swoim "koncie" podobne kradzieże, które miały miejsce w szpitalach na terenie województw łódzkiego i mazowieckiego. Funkcjonariusze weryfikują posiadane informacje i ustalają wartość strat. W mieszkaniu należącym do mężczyzny policjanci znaleźli część leków psychotropowych. Zatrzymanemu 28-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Włamał się do baru

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego łaskiej komendy ustalili i zatrzymali mężczyznę, który włamał się do jednego z barów, skąd ukradł alkohol, artykuły chemiczne i produkty spożywcze. Policjanci odzyskali wszystkie skradzione przedmioty. Dyżurny łaskiej komendy otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednego z barów na terenie gminy Łask. Sprawca po wybiciu szyby dostał siędo środka lokalu, skąd skradł produkty spożywcze, artykuły chemiczne i alkohol. Właściciel baru oszacował straty na 1.000 złotych. W trakcie dochodzenia policjanci ustalili, iż związek z włamaniem może mieć jeden z mieszkańców gminy Łask. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego jeszcze tego samego dnia zapukali do drzwi podejrzewanego 24-latka. Na widok policjantów próbował jeszcze ukryć się na poddaszu za kominem, szybko jednak został zatrzymany i przewieziony do komendy. Tam odpowiadał na pytania śledczych. Mężczyzna przyznał się, że w nocy z 3 na 4 listopada wybił pustakiem szybę w oknie lokalu, a następnie ukradł ze środka różnego rodzaju produkty. W trakcie przeszukania budynków mieszkalnych, zajmowanych przez 24-latka, stróże prawa odzyskali wszystkie skradzione przedmioty. Włamywaczowi grozi teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ewa Dobrowolska

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u