Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Jamming Cherry przyłączyła się do akcji rak'and'roll. Słuchając ich singla wspieramy walkę z rakiem

Jamming Cherry przyłączyła się do akcji rak'and'roll. Słuchając ich singla wspieramy walkę z rakiem

jammingcherry2Zduńskowolska grupa Jamming Cherry, nierozerwalnie kojarzona z Klubem Muzycznym "Centrala" przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Fundacji Rak'and'Roll. O fundacji pisaliśmy niedawno, kiedy po jej apelu (niestety dwóch pomysłodawczyń akcji i fundacji już nie ma z nami, ale fundacja trwa i walczy o życie innych kobiet!!!!) Polki oddawały włosy na peruki dla kobiet po chemioterapii pod linkiem: http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/960-daj-gos-w-sprawie-daj-wos.

 

Obecnie każdy fan muzyki może wesprzeć fundację słuchając utworów kilkudziesięciu grup i zespołów na jej stronie. Zdunskowolski zespół przekazał na ten szczytny cel swój utwór "Zawsze Przy Mnie Stój".
- Pod linkiem http:// www.raknrollrecords.com/ plist/MTI= znajdziecie nasz nowy singiel pt. "Zawsze Przy Mnie Stój", który można odsłuchiwać w mono lub zakupić(za jedyne 2 zł. lub więcej) w stereo na stronie Rak'n'Roll Records. Całkowity dochód z akcji zasili konto Fundacji Rak'n'Roll Wygraj Życie... Pomagajmy - zachęca Andrzej Rojek, lider zespołu. On wie, o czym mówi, bowiem jego żona Kasia wygrała walkę z rakiem. - Mam nadzieję, że w ten sposób zachęcimy innych do pomagania osobom z nowotorami. Naprawdę warto - dodaje pani Katarzyna Rojek. Obecny zduńskowolskiego skład zespołu to: Joanna Furmańczyk - śpiew Darek Wawrzyniak - gitara, śpiew Jacek Majewski - bas Marcin Jagiełło - instr. klawiszowe Karol Bednarski - perkusja Andrzej Rojek - saksofon
Więcej o każdym w zakładce ludzie Grupy można było posłuchać podczas galowego koncertu na promocji kalendarza TVO Sieradz i siewie.tv na 2013 rok w miniony piątek w Teatrze Miejskim w Sieradzu.
Naszym bywalcom strony polecamy: www.raknrollrecords.com/ plist/MTI= Znajdziecie tam nowy singiel pt. "Zawsze Przy Mnie Stój", który można odsłuchiwać w mono lub zakupić(za jedyne 2 zł. lub więcej) w stereo na stronie Rak'n'Roll Records. Całkowity dochód z akcji zasili konto Fundacji Rak'n'Roll Wygraj Życie... Pomagajmy Kochani także internetowo!!!

tekst i fot. ed

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u