Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zmarł Zbigniew Zakrzewski, wybitny działacz MKS Jutrzenka Warta

Zmarł Zbigniew Zakrzewski, wybitny działacz MKS Jutrzenka Warta

zbychuDziś rano zmarł w wieku 63 lat Zbigniew Zakrzewski, wybitny działacz MKS Jutrzenka Warta! Był najdłużej urzędującym prezesem tego klubu! Pełnił tę funkcję w latach 2003-2016. Wcześniej i obecnie był członkiem zarządu klubu (w latach 2000-2002 i 2016-2020). W Jutrzence pracował społecznie 20 lat!

 

Zbigniew Zakrzewski, wartczanin z urodzenia już wcześniej był wiernym kibicem Juve. Był niemal na każdym meczu swojej ukochanej drużyny. Jak wspomina Zbyszka Hubert Kamola, piłkarz, działacz i kronikarz MKS Jutrzenka, ,,jeszcze we wtorek brał udział w posiedzeniu zarządu klubu na naszym stadionie, a dzień później grał w ulubionego tenisa ziemnego na naszym Orliku! Za kadencji prezesa Zbigniewa Zakrzewskiego Jutrzenka odnosiła największe sukcesy! Dwukrotnie zdobyła awans do IV ligi (2012 i 2015), trzykrotnie wygrała Halowe Mistrzostwa Ziemi Sieradzkiej (2012, 2013, 2015). W sezonie 2015/16 Juve pod Jego wodzą zajęła V miejsce w IV lidze, najwyższe w historii! To właśnie popularny wśród kibiców "Zaki" ściągnął do naszego klubu takich trenerów jak: Łukasz Masłowski i Tomasz Muchiński oraz piłkarza-reprezentanta Pawła Kaczorowskiego! Miał do tego smykałkę i przysłowiowego "nosa"!
Zbyszek niedawno skończył 63 lata! Pozostawił w żałobie żonę Annę i syna Michała oraz całą społeczność Jutrzenki Warta.Na zawsze pozostanie w naszej pamięci!''

(lek.)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u