Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Łask na Rifcie. Namiastka atrakcji zamiast Jarmarku Łaskiego

Łask na Rifcie. Namiastka atrakcji zamiast Jarmarku Łaskiego

laskiJak już informowaliśmy, tegoroczny Jarmark Łaski z powodu koronawirusa został odwołany. Na całe szczęście niektóre inicjatywy z nim związane Łaski Dom Kultury przeniósł do sieci. Odbędą się on-line.

 

Łask na Rifcie to inicjatywa łaskiej młodzieży oraz wolontariuszy Jarmarku Łaskiego, entuzjastów gry komputerowej League of Legends. W turnieju weźmie udział 16 zespołów z całego regionu Łódzkiego. Rozgrywki prowadzone są w klasycznej formie drabinkowej, gdzie nagrodzone zostaną trzy najlepsze zespoły. Pomysł na ŁnR narodził się podczas planowania wydarzeń towarzyszących dla tegorocznego Jarmarku Łaskiego. Łaski Dom Kultury z entuzjazmem podszedł do propozycji współorganizacji wydarzenia oraz objęcia go patronatem. Niestety plany pokrzyżowała nam pandemia covid-19. Szczęśliwie z uwagi na specyfikę gry i możliwość przeprowadzenia całego turnieju online, wydarzenie nie podzieliło losu Jarmarku, a jedynie zmieniło nieco swoją formę.
Więcej na temat Łask na Rifcie możecie posłuchać na pierwszym podcaście ŁDK:---> https://www.youtube.com/watch?v=of_3bkKP4WQ&feature=emb_logo
Współorganizatorem wydarzenia jest Łaski Dom Kultury. Patronat nad wydarzeniem objęła Agencja Interaktywna BRACIA KONIECZNI.
Z uwagi na pandemię COVID – 19 zaplanowane finały w formie LAN w budynku ŁDK nie odbędą się. Analizowane są możliwości przeprowadzenia uroczystego wręczenia nagród dla zwycięskich drużyn (lub ich reprezentantów) w Łaskim Domu Kultury. Więcej na:
Łask na Rifcie na facebooku: https://bit.ly/2Xj5lWN
Kanał ŁnR na YouTube: https://bit.ly/2zaJdWN
Regulamin turnieju dostępny pod adresem: https://tiny.pl/77bpj

KaMi S

Jakie wydarzenia w Sieradzkiem jeszcze odwołano? O tym poniżej:
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/11477-z-kalendarza-imprez-na-2020-rok-wypadaj-w-sieradzkiem-kolejne-wydarzenia-a-co-z-buczkowsk-truskawk
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/11413-coraz-wicej-imprez-letnich-przez-koronawirusa-w-sieradzkiem-wisi-na-wosku
http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/11220-koronawirus-powodem-odwoania-nie-tylko-imprez-masowych

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u