Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Ze sprzedaży elektrośmieci wsparcie polskich misjonarzy

Ze sprzedaży elektrośmieci wsparcie polskich misjonarzy

elektrosmieciW najbliższy czwartek 4 czerwca, w ramach akcji Stowarzyszenia Dobrych Inicjatyw Pro Missio, zduńskowolska parafia przy Bazylice Mniejszej p.w. WNMP weźmie udział w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, RTV i AGD. Zbiórka będzie się odbywać od godz. 10 do 13, w wyznaczonym miejscu, na parkingu parafialnym.

 

Hasło Akcji to: „OCZYŚĆ DOM I ŚWIAT Z ELEKTROŚMIECI, ZOSTAŃ PATRONEM POLSKICH MISJONARZY”. Zbierany będzie każdy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny RTV i AGD, m.in. komputery, monitory, drukarki, pralki, lodówki, radia, telefony, baterie, odkurzacze, kable, akumulatory itp. Organizatorzy gorąco zachęcają wszystkich, nie tylko zduńskowolan, do przeprowadzenia wiosennych porządków w domach, mieszkaniach, piwnicach czy garażach i przyłączenia się do zbiórki.
Akcja ma na celu finansowe wsparcie Projektów Misyjnych i Misjonarzy z Polski przebywających na misjach w najbiedniejszych regionach świata. Między innymi budowę szkół, wykopanie studni, zakup inkubatorów do szpitali, leków, czy też na dożywianie dzieci korzystających z pomocy misjonarzy.

KaMi S

Fot. SDI Pro Missio

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u