Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wieluńskie Niedźwiedzie z medalami e-Mistrzostw Świata

Wieluńskie Niedźwiedzie z medalami e-Mistrzostw Świata

niedzwiedzieJak informuje Radio Ziemi Wieluńskiej, trzy medale Otwartych e-Mistrzostw Świata w Sztukach Walki zdobyli reprezentanci klubu taekwon-do Niedźwiedź. W zawodach startowało około 400 osób z czarnymi pasami. Rywalizowali zawodnicy z Polski, Włoch, Rosji, Anglii oraz kilku innych krajów.

 

- Praktycznie jak tylko pandemia zaczęła tak mocno nas bombardować, to powstała ta inicjatywa. Mamy w Niedźwiedziu grupę zawodniczą, to jest grupa dla dzieciaków, młodzieży, dorosłych, którzy chcą startować, chcą rywalizacji sportowej. Opublikowaliśmy post, że są mistrzostwa i można się zgłaszać. Ja podjąłem decyzję, że się przygotuję i ode mnie z grupy starszej Ola Polak, też czarny pas w taekwon-do. Myślę, że przygotowaliśmy się nieźle. Ola ma mistrzostwo świata w układach dowolnych. Stworzyliśmy swój układ, taką imitację walki z pięknymi kopnięciami, z obrotówkami, z uderzeniami ręką, ze szpagatami w powietrzu, tak że Ola w tej kategorii była najlepsza. Trzecie miejsce zajęła w układach formalnych, w tych przypisanych do taekwon-do. Mnie się udało w mojej grupie wiekowej, grupie mistrzowskiej, bo mam 4. dan, zdobyć trzecie miejsce w układach formalnych. Nie straciliśmy tego czasu w związku z pandemią - mówił w RZW Andrzej Zmyślony z Klubu Taekwon-do Niedźwiedź z Wielunia.

(opr. KJB)

fot: Radio ZW

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u