Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Szymon Pejski & Łukasz Gorczyca „Piosenki o miłości”

Szymon Pejski & Łukasz Gorczyca „Piosenki o miłości”

szymonpejskiDziś, we wtorek 2 czerwca Sieradzkie Centrum Kultury zaprasza na bezpłatny koncert one-line, który oglądać będzie można bezpłatnie za pośrednictwem: www.youtube.com/c/SCKSieradzyt Odnośnik To koncert zatytułowany Szymon Pejski & Łukasz Gorczyca „Piosenki o miłości”.

 

Jak czytamy w informacji przesłanej nam przez SCK, Szymon Pejski to niezwykle utalentowany pochodzący z Łodzi wokalista, multiinstrumentalista, oraz autor tekstów. Po wielu występach na festiwalach oraz współpracy przy ścieżkach dźwiękowych do filmów nadeszła chwila na w pełni solowy album artysty. Będzie to niesamowita kompilacja piosenek z pogranicza rocka i popu w bardzo nastrojowym subtelnym wydaniu, choć nie zabraknie tez utworów z pazurem. Zagrają: Szymon Pejski & Łukasz Gorczyca - Bass Gorczyca feat. Szymon Pejski - Kto się boi ten znika ( Live session & more 2019 ) - https://www.youtube.com/watch?v=PBZxqtXLQ04
Koncert rozpocznie się o godz. 18.
Wydarzenie na facebook'u: https://www.facebook.com/events/3001641969915791/

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u