Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Potrącił rowerzystę, uciekł z miejsca wypadku i nie miał prawa jazdy

Potrącił rowerzystę, uciekł z miejsca wypadku i nie miał prawa jazdy

269-113794Policjanci za Zduńskiej Woli zatrzymali w tym mieście kierowcę, który 29 maja na skrzyżowaniu ul. Przemysłowej, z ul. Zielonogórską potrącił rowerzystę i odjechał z miejsca zdarzenia drogowego. Dodatkowo kierujący złamał orzeczony sądownie zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 49-letni sprawca odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

W miniony piątek około godziny 14.30, 49 - letni kierujący pojazdem marki Honda, jadąc ul. Zielonogórską w Zduńskiej Woli nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 56 - letniej rowerzystce, która jechała ul. Przemysłową. W ten sposób doprowadził do zderzenia z nią, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Pierwszej pomocy kobiecie, która doznała niegroźnych potłuczeń, udzielili świadkowie zajścia.
Oprócz patrolu ruchu drogowego do obsługi zdarzenia, na miejsce zostały skierowane przez dyżurnego dodatkowe patrole. Załoga Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego odnalazła pojazd odpowiadający ogólnemu opisowi podanemu przez świadków. Po zatrzymaniu kierujący przyznał, że to on uczestniczył w zdarzeniu. Okazało się też , że kierujący Hondą posiada orzeczony sądownie zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Wobec sprawcy zdarzenia sąd zastosował dozór policyjny i poręczenie majątkowe.

KPP w Zduńskiej Woli

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u