Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Szukali zaginionej, znaleźli narkotyki

Szukali zaginionej, znaleźli narkotyki

policja2Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Widawa, u którego ujawniono 58 roślin konopi indyjskich. W trakcie przeszukania stróże prawa znaleźli jeszcze ponad 730 gramów suszu roślinnego, a także prawie 3,5 grama białego proszku oraz ponad 13 gramów substancji krystalicznej i 3 wagi elektroniczne. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozić mu może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

W piątek, 29 maja policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie prowadzili czynności poszukiwawcze zaginionej . Z posiadanych przez nich informacji wynikało, że osoba ta mogła znajdować się na terenie gminy Widawa. Podczas sprawdzania tej informacji, pod wskazanym adresem zastali 27-letniego mężczyznę, u którego ujawnili 58 roślin konopi indyjskich. Powiadomili o tym policjantów z łaskiej komendy, którzy przyjechali na miejsce. W trakcie przeszukań pomieszczeń zajmowanych przez 27-latka policjanci zabezpieczyli ponad 730 gramów suszu roślinnego, a także prawie 3,5 grama białego proszku oraz ponad 13 gramów substancji krystalicznej i 3 wagi elektroniczne. 27-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

(opr KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u