Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Ulubiony z Wielunia doceniony. Młoda marka z kampanią wartą 400 tys. zł
Błąd
  • [sigplus] Critical error: Image folder is expected to be a relative path w.r.t. the image base folder.

Ulubiony z Wielunia doceniony. Młoda marka z kampanią wartą 400 tys. zł

[sigplus] Critical error: Image folder is expected to be a relative path w.r.t. the image base folder.

ULUBIONYOSMMarka twarożku kanapkowo-sernikowego ,,€žMój Ulubiony''€ ze Spółdzielni Dostawców Mleka w Wieluniu, to zwycięzca w konkursie organizowanym przez dziennik ,,€žRzeczpospolita''€. Właśnie otrzymała tytuł Młodej Marki Sukcesu 2012 oraz nagrodę główną - kampanię reklamową. O wyborze zwycięzcy konkursu zadecydowała Rada Polskich Marek, w skład której wchodzą szefowie firm-właścicieli najcenniejszych krajowych marek.

 

Szefowie firm o uznanej już renomie: Zbigniew Jagiełło, prezes PKO Banku Polskiego, Andrzej Klesyk, prezes PZU, Tomasz Suchański, dyrektor generalny sieci Biedronka, Jolanta Wiśniewska, wiceprezes Polskiego Radia oraz Dariusz Bąk, wiceprezes Presspubliki. Na ocenę finalistów wpływ miały wyniki badania opinii konsumentów, które zostały przeprowadzone na zlecenie ,,€žRzeczpospolitej''€. Młoda Marka Sukcesu, to nagroda dla młodych dynamicznych polskich marek.
- Dynamiczny wzrost polskiej gospodarki jest w znacznej mierze zasługą rozwoju w sektorze przedsiębiorstw. Warto wspierać i promować młode przedsiębiorstwa, którym dalszy wzrost rozpoznawalności pomoże w rozwijaniu działalności, budowaniu lojalności oraz zaufania klientów. Staraliśmy się wyszukać marki z dużym potencjałem i dać im szansę większego zaistnienia w mediach poprzez kampanię reklamową, którą sponsoruje nasz Bank - podkreślił podczas gali wręczenia nagrody Zbigniew Jagiełło, prezes PKO BP. - Liczę, że ta nagroda sprawi, iż Wieluń nie będzie słynny tylko historią 1939 roku , ale także serkiem ,,Mój Ulubiony'' -€“ podkreślał prezes Jagiełło.
Zadowolenia z nagrody nie krył wiceprezes SDM Wieluń, Bogdan Woźniak. Oto, co powiedział reporterowi Radia Ziemi Wieluńskiej: - Dwa podstawowe warunki, które marka musiała spełniać, aby brała udział w tym konkursie to: musiała się pojawić po 1 stycznia 2005 roku i w skali każdego roku musiała generować przychody na poziomie minimum 20 milionów złotych. Stąd po pracy selekcyjnej kapituły, w skład której wchodzili szefowie najpoważniejszych firm uczestniczących w polskim życiu gospodarczym, zostało wyselekcjonowanych siedem podmiotów, wśród których markę Mój Ulubiony uznano za zwycięzcę. Fundatorem kampanii jest PKO Bank Polski. Na cel cel bank przekaże spółdzielni 400 tysięcy złotych.
To już kolejna w tym roku nagroda dla tego wieluńskiego produktu. Wcześniej uzyskał on tytuł i godło "Najlepsze w Polsce" dla twarożku kanapkowo-sernikowego "Mój Ulubiony" przyznany w drodze Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów, organizowanego przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu i TVP SA o/Poznań. "Mój ulubiony" Twarożek kanapkowo-sernikow to naturalny twaróg uzyskany dzięki najnowszej technologii produkcyjnej, pozwalającej na zachowanie najcenniejszych składników mleka, tj.: białka, wapnia, witamin z grupy B. Nie zawiera dodatków smakowych, dzięki czemu jest doskonałą bazą do przyrządzania różnego rodzaju past, sałatek, sosów, dipów itp. Producent na opakowaniu 450 gram dołączył dla klientów sprawdzone przepisy. "Mój Ulubiony" jest obecnie najlepiej sprzedającym się produktem SDM w Polsce i krajach Unii Europejskiej.

ED

{gallery}2012/12/nagroda_wielun{/gallery}

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u