Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Oddział opieki paliatywnej w Zduńskiej Woli zamknięty. Zmarł tam pacjent zakażony COVD-19

Oddział opieki paliatywnej w Zduńskiej Woli zamknięty. Zmarł tam pacjent zakażony COVD-19

koronawirusZamknięty został oddział opieki paliatywnej w zduńskowolskim szpitalu powiatowym . U jednego z przyjętych tam pacjentów wykryto zakażenie koronawirusem. Mężczyzna trafił do lecznicy w stanie agonalnym, z rozległym nowotworem płuc. Niedługo po przyjęciu zmarł.

Testy na COVID-19 przeprowadzane są u wszystkich chorych, którzy przyjmowani są na oddział. Wszystkie osoby, które miały kontakt z chorym, zostały objęte obowiązkową kwarantanną. W najbliższy piątek planowane jest wykonanie u nich powtórnych testów. Zgon pacjenta nie został ujęty w ogólnych statystykach ministerstwa związanych z pandemią, gdyż główną przyczyną śmierci był zaawansowany nowotwór. Wszystkie pozostałe oddziały w zduńskowolskim szpitalu działają normalnie. Jak wyglądały zatem statystyki koronawirusowe w Sieradzkiem na ostatni dzień czerwca (liczba osób chorych z ostatniej doby/ liczba dotychczas zakażonych/ liczba aktualnie chorych/ liczba osób zmarłych:
- powiat sieradzki: 0/270/229/22
- powiat zduńskowolski: 0/28/11/1
- powiat wieluński: 2/210/130/13
- powiat wieruszowski: 1/208/70/6
- powiat pajęczański: 1/241/229/1
- powiat poddębicki: 0/13/5/1
- powiat łaski: 0/15/8/0.
Poprzedniej doby zmarła też 75-letnia mieszkanka z powiatu sieradzkiego. Była hospitalizowana w Zgierzu. Miała choroby współistniejące. Tym samym liczba zgonów w tym powiecie dotyczy już 22 osób!

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u