Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Będzie znów moto kino w Sieradzu

Będzie znów moto kino w Sieradzu

8esiPo przyjętej pozytywnie przez sieradzan pierwszej odsłonie MOTO KINA (4 bm.) będzie w mieście kolejna. Tym razem 18 lipca także na targowisku w Sieradzu, przy ul. Targowej 7. Otwarcie bram nastąpi o godz. 20.30. Wstęp jak poprzednio będzie bezpłatny. Tym razem na ekran dla motomaniaków kina trafi film polski. "(Nie)znajomi".

 

Gatunek filmu: Komedia, Dramat
W trakcie kolacji grupa przyjaciół decyduje się zagrać w nietypową grę. Muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy przełączać w tryb głośnomówiący. Szybko okazuje się, że każdy z uczestników gry skrywa sekrety, którymi wolałby się z nikim nie dzielić, a na pozór przyjemny wieczór wywraca ich świat do góry nogami. Zapraszamy na wzruszającą i pełną humoru produkcję, inspirowaną hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie, z doborową obsadą, jakiej dawno nie było w polskim kinie. Występują: Tomasz Kot („Zimna wojna”), Maja Ostaszewska („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”), Kasia Smutniak („Oni”), Aleksandra Domańska („Podatek od miłości”), Michał Żurawski („Volta”), Łukasz Simlat („7 uczuć”) oraz Wojciech Żołądkowicz („Układ zamknięty”).

PRZYPOMINAMY!
- Wstęp na pokazy plenerowe jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
- Do udziału w pokazach dopuszczane będą tylko samochody osobowe.
- Udział w pokazach jest równoznaczny z akceptacją regulaminu (regulamin znajduje się na stronie www.motokino.pl)
- Miejsce postoju samochodu zostanie wskazane przez obsługę wydarzenia.
- W strefie kina samochodowego uczestnik zobowiązany jest do wyłączenia pracy silnika po ustawieniu pojazdu na wyznaczonym miejscu z wyłączonymi światłami samochodowymi .
- Każdy uczestnik zobowiązany jest zachować się w sposób niezagrażający bezpieczeństwu pozostałych uczestników oraz innych osób przebywających na terenie wydarzenia oraz stosować się do poleceń organizatora.
- Każdy z widzów przed, w trakcie, jak również po pokazie, musi pozostać w samochodzie lub na wyznaczonym miejscu. Dopuszczalny jest tylko i wyłącznie ruch pieszy w przypadku konieczności skorzystania z toalety. W przypadku kolejki do sanitariatów osoby muszą zachować 2-metrowy dystans od siebie.
- Widzowie zobowiązani są do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres, w którym będą mieli uchylone okno w pojeździe oraz podczas przebywania poza pojazdem z zachowaniem bezpiecznych odległości .
- Organizator zastrzega możliwość odwołania pokazów plenerowych, w przypadku złych warunków atmosferycznych (np.: prawdopodobieństwo burzy, silny wiatr, opady ciągłe deszczu) lub ze względów bezpieczeństwa. - Organizator lub osoby przez niego upoważnione mogą odmówić wstęp na teren pokazów plenerowych bądź wyprosić, bez podawania uzasadnienia.

Regulamin wydarzenia znajduje się na stronie www.motokino.pl

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyJak stracić na wadze?

Jak stracić na wadze? To bardzo proste. Trzeba kupić wagę za sto złotych, a sprzedać za pięćdziesiąt...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u