Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Bułgarzy zatrzymani. Handlowali podrobionymi towarami znanych marek

Bułgarzy zatrzymani. Handlowali podrobionymi towarami znanych marek

259-115515Kilkaset sztuk podrobionej odzieży renomowanych marek zabezpieczyli policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcji sieradzkiej komendy wraz z funkcjonariuszami sieradzkiego oddziału Urzędu Celno – Skarbowego w Łodzi. Nielegalnym towarem handlowali na jednym z targowisk w powiecie sieradzkim trzej obywatele Bułgarii. Wartość podrobionej odzieży szacuje się na około 74 tysiące złotych.

 

Monitorując rynek handlu podrobioną odzieżą ustalili, że na jednym z targowisk na terenie powiatu może dochodzić do nielegalnej sprzedaży. Wspierani przez funkcjonariuszy sieradzkiego oddziału celnego, 2 lipca skontrolowali wytypowane miejsce. Ujawnili tam trzech mężczyźni narodowości bułgarskiej w wieku 24, 35 i 50 lat, którzy oferowali do sprzedaży odzież z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek. Funkcjonariusze zabezpieczyli nielegalny towar. Nieuczciwi sprzedawcy zostali zatrzymani i przewiezieni do sieradzkiej komendy. Wszyscy usłyszeli zarzuty wprowadzania do obrotu towarów oznaczonych podrobionymi znakami towarowymi. W trakcie przesłuchania przyznali się do zarzucanych czynów. Szacunkowa wartość podrobionej odzieży to około 74 tysiące złotych. Prawo własności przemysłowej przewiduje za taki czyn karę do 2 lat pozbawienia wolności.

KPP w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyRefleksja żony, riposta męża

Żona do męża: - Wiesz kochanie, ta para co mieszka obok bardzo się kocha. On ją całuje a powitanie i pożegnanie. Chcę byś też tak robił.
- Odbiło ci? Przecież prawie jej nie znam!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u