Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności 8-letni wokalista ze zduńskowolskiego „Pięterka” podbija Europę

8-letni wokalista ze zduńskowolskiego „Pięterka” podbija Europę

natan1Można już śmiało powiedzieć, że ośmioletni Natan Gryga ze Zduńskiej Woli to wokalne odkrycie tego roku! Nie tylko w mieście, powiecie czy kraju, ale i na skalę europejską. Chłopiec tylko w tym miesiącu zgarnął sześć nagród na najważniejszych krajowych i międzynarodowych konkursach piosenki dziecięcej . Do już zdobytych dołożył kolejne dwie. W minioną niedzielę zakończył się WORLD INTERNATIONAL ONLINE DISTANCE SONG CONTEST „BRILLIANT VOICES – 2020” w MONACO – MONTE CARLO.

 

Natan Gryga to 8-letni wychowanek nauczyciela muzyki Tomasza Marciniaka z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury "Na Pięterku" w Zduńskiej Woli. Międzynarodowe jury, za wykonanie piosenki pt. „Cyrk wita Was” z repertuaru Majki Jeżowskiej, nagrodziło chłopca pierwszym miejscem. Warto również nadmienić, że młody wokalista z PMDK otrzymał propozycję wzięcia udziału w prestiżowym Międzynarodowym Festiwalu Piosenki dla Dzieci i Młodzieży w San Remo we Włoszech.
W ubiegłym tygodniu zaś ośmiolatek uczestniczył w INTERNATIONAL ONLINE VOCAL CONTEST „MUSICLAND 2020” W MACEDONII. Startowało w nim ponad 200 uczestników z 37 krajów, a ich zmagania można było śledzić w internecie. Zduńskowolanin w swojej kategorii wiekowej zajął I miejsce. Należy podkreślić, że jest to nie pierwsze zwycięstwo rangi międzynarodowej tego młodziutkiego wychowanka Pana Tomasza Marciniaka z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Zduńskiej Woli. I kolejny sukces wspaniałych rodziców Natana. Serdecznie gratulujemy !!!Serdecznie gratulujemy rodzicom Natana wytrwałości i świetnej współpracy. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy utalentowanego wokalisty.

KaMi S O

Natanie z arch. siewie.tv:
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/12189-midzynarodowy-sukces-wokalisty-z-piterka
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/12164-wokalici-z-qpiterkaq-obsypani-nagrodami-piewajcy-weekend
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/12145-i-mamy-kolejny-midzynarodowy-sukces-modego-wokalisty-z-piterka
http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/12139-omiolatek-z-qpiterkaq-ponownie-wypiewa-sukces

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u