Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności KOMUNIKAT Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad w Łodzi

KOMUNIKAT Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad w Łodzi

gddiaRozpoczął się remont nawierzchni drogi krajowej 83, czyli ulicy Wojska Polskiego w Sieradzu. Prace, obejmujące dwukilometrowy odcinek trasy od Charłupi Wielkiej do ronda, przewidują wymianę nawierzchni i naprawę poboczy. Będą one prowadzone etapami. Pierwszy dotyczy odcinka od Charłupi Wielkiej do ul. Mickiewicza i potrwa do końca miesiąca.

 

Kolejny etap obejmujący odcinek od Mickiewicza do ronda potrwa do końca listopada. W pierwszej kolejności metodą frezowania usuwana będzie stara nawierzchnia, a następnie układana nowa. Prace będę prowadzone tak zwanymi połówkami, czyli na jednej połowie jezdni, podczas gdy ruch w obu kierunkach będzie się odbywał drugą połową jezdni i będzie kierowany ręcznie przez przeszkolonych pracowników. Po zakończeniu prac danego dnia, do dyspozycji kierowców będzie cała szerokość jezdni. Apelujemy o ostrożność i ścisłe stosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Maciej Zalewski
Główny Specjalista ds. Komunikacji
GDDKiA Oddział w Łodzi

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u