Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności COVID-19 w regionie. Powiat sieradzki goni wieluński

COVID-19 w regionie. Powiat sieradzki goni wieluński

tabela20paodzkieKolejne złe wiadomości dla regionu sieradzkiego. Zmalała nieco liczba zakażonych koronawirusem w powiatach pajęczańskim i wieluńskim, ale rośnie w powiecie sieradzkim. I analizując dane z ostatnich dni ten powiat ma "duże szanse", aby od końca tygodnia znaleźć się w strefie czerwonej. Informacje oficjalne ministerstwo zdrowia ma podać w czwartek 22 bm.

 

Przybywa też zakażeń w powiecie łaskim, który od marca nie dawał się koronawirusowi. Do tej pory zachorowania z tej części Łódzkiego należą do jednych z najniższych, choć jest ich już 141. Dla porównania od marca odnotowano w wieluńskim - 1.030 zakażeń, w pajęczańskim - 683, w sieradzkim - 635 , w wieruszowskim - 473, a w zduńskowolskim równo 200. Najmniej, bo 112, to chorzy, z potwierdzonymi testami w powiecie poddębickim. We wtorek 20 bm. na oddziale covidowym w sieradzkim szpitalu wojewódzkim przebywało już 31 pacjentów zakażonych koronawirusem. Są jeszcze tylko cztery wolne łóżka. Ponieważ liczba chorych z wtorku drastycznie wzrosła w powiecie sieradzkim, można się spodziewać, że już dziś wszystkie łóżka będą zajęte. Liczba zakażeń z danej doby z powiatów z Sieradzkiego - oraz - liczba potwierdzonych dotychczas zgonów powiązanych z zakażeniem COVID-19.

Dane z 20 października, wtorek. Kraj 9.291 zakażonych. Łódzkie 625 osób.
- powiat łaski 10- 2
- powiat pajęczański 20- 16/ więcej na: http://www.psse.pajeczno.com/index.php?p=p5
- powiat poddębicki 6 - 1
- powiat sieradzki 25!!!- 43/zgon M lat 78
- powiat wieluński 19 - 17
- powiat wieruszowski 5 - 14
- powiat zduńskowolski 12 - 6.

Dane z Sieradzkiego z poprzednich dni października br, w tym które szkoły są na kwarantannie oraz co ze szpitalami powiatowym na: --> http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/12383-covid-19-w-regionie-koronawirus-w-szkoach-szpitale-w-wieruszowie-i-zduskiej-woli-gownie-dla-zakaonych

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u