Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności COVID-19 w regionie. Komunikat szpitala w Zduńskiej Woli

COVID-19 w regionie. Komunikat szpitala w Zduńskiej Woli

szpitalZduńskowolski Szpital Powiatowy informuje, że w związku z Decyzją Wojewody Łódzkiego z 16 października - w okresie od 21.10.2020 roku do odwołania – został zobowiązany do zabezpieczenia 69 łóżek obserwacyjno – zakaźnych dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzeniem zakażenia wirusem COVID-19, co skutkuje koniecznością wyłączenia budynku głównego szpitala z dostępności dla pacjentów poza hospitalizacyjnych.

 

W związku z powyższym informujemy, że od 21.10.2020 roku:
- nie będziemy realizowali badań rentgenodiagnostycznych i prób wysiłkowych oraz badań endoskopowych dla pacjentów ambulatoryjnych.
- świadczenia w zakresie pobierania materiału do badań laboratoryjnych, poradni rehabilitacyjnej jak również badań USG (tel. 43 824 41 71), EKG Holter (tel. 43 824 41 02), Echo serca będą realizowane w pomieszczeniach poradni ambulatoryjnych (BUDYNEK NR 11 przy ul. Królewskiej 29 - parter starego budynku chirurgii-wejście od ul. Królewskiej lub od strony podwórka).
-Poradnia dla kobiet „K”, będzie funkcjonować w ROPCHN -wejście od parkingu. Telefon: 513-906-852
- nie będzie można skorzystać z Ambulatorium Izby Przyjęć (np. pomoc w zakresie chirurgii). W stanach nagłych po godzinach funkcjonowania Por. Chirurgicznej należy zgłosić się do ościennych szpitali.
- w tym okresie nie będą realizowane również świadczenia w zakresie rehabilitacji stacjonarnej, dziennej, zabiegów fizjoterapii ambulatoryjnej.

Janusz Ratajczyk
Prezes Zarządu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySiła sugestii

----------------

Mąż był sam w domu. Zachciało mu się pić. Zajrzał do lodówki, a tam... butelka wódki. I to prawie pełna. Nieprawdopodobne, przecież żona nie pije, jemu pić zabrania, wódki nie kupuje! Cud! Wziął błyskawicznie szklaneczkę i nalał sobie setuchnę. Wypił duszkiem i... nic nie poczuł; ani smaku, ani zapachu, choć zaraz po wypiciu powąchał szklankę. Kur... - krzyknął - mam koronawirusa!
Nie miał, kiedy wieczorem zwierzył się żonie Wtedy okazało się, że ta przechowywała tak w lodówce wodę destylowaną...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u