Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności 17-latka zmarła w szpitalu, czworo pozostałych rannych w wypadku pod Sulmowem nadal przebywa w szpitalach

17-latka zmarła w szpitalu, czworo pozostałych rannych w wypadku pod Sulmowem nadal przebywa w szpitalach

policja2Na drodze w Sulmowie, gmina Goszczanów w powiecie sieradzkim doszło wczoraj wieczorem do tragicznego wypadku z udziałem pięciorga młodych ludzi w wieku od 17 do 21 lat. Zginęła jedna z 17-latek, a czworo młodych ludzi trafiło do szpitali.

 

Kilkanaście minut po godzinie 22, kierujący samochodem osobowym Peugeot 18-latek stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi i uderzył w drzewo. Jak wynika z ustaleń policji młody kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących warunków. Jechał szybko, więc siła uderzenia była tak duża, że młodzi ludzie zostali uwięzieni we wraku samochodu. Auto rozcinali strażacy z siedmiu zastępów, które przyjechały na ratunek również z województwa wielkopolskiego. Po ofiary przybyło też pięć karetek pogotowia, która przewiozły rannych do szpitali w Sieradzu, Kaliszu, Łodzi i Ostrowie Wielkopolskim. Niestety, mimo wysiłków lekarzy, dziś około godziny drugiej w nocy , w kaliskim szpitalu zmarła jedna z rannych 17-latek. Nie wiadomo, czy kierowca samochodu był trzeźwy.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u