Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności W gminie Zduńska Wola bezpieczniej i jaśniej

W gminie Zduńska Wola bezpieczniej i jaśniej

lampygmzdwolaRok 2020 upłynął w gminie Zduńska Wola pod hasłem dużych i kosztownych inwestycji. W ubiegłym roku zrealizowano także mniejsze – bardzo wyczekiwane przez mieszkańców – inwestycje, polegające na rozbudowie oświetlenia ulicznego. Dzięki temu jest bezpieczniej i jaśniej.

 

- W 2020 roku rozbudowaliśmy sieć oświetlenia ulicznego stawiając blisko pięćdziesiąt nowych słupów oświetleniowych z oprawami typu LED. Między innymi w Gajewnikach, Gajewnikach Kolonii, Annopolu Starym, Henrykowie, Krobanowie, Pratkowie, Białym Ługu, Czechach i Michałowie. Nowe oświetlenie zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo i komfort mieszkańców poszczególnych wsi, szczególnie w okresie jesienno – zimowym, podczas szarych i deszczowych dni. Poza tym obniży znacznie rachunki za zużyty prąd - wylicza wójt gminy Henryk Staniucha. Z budżetu gminy na realizację przedsięwzięć oświetleniowych przeznaczono blisko 270 tysięcy złotych.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u