Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policja poszukuje świadków wypadku

Policja poszukuje świadków wypadku

policja2Policja poszukuje świadków potracenia rowerzysty 10 stycznia 2021 roku około godziny 18.00 w okolicach miejscowości Chlewo w gminie Goszczanów, w powiecie sieradzkim.

 

Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci z Komisariatu Policji w Warcie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kierujący nieustalonym na chwilę obecną samochodem osobowym, prawdopodobnie koloru grafitowego, potracił rowerzystę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając poszkodowanemu pomocy.
Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego wypadku, a także uczestników ruchu poruszających się w pobliżu miejsca zdarzenia około godz. 18.00 tego dnia, których pojazdy były wyposażone w wideorejestratory. Na kontakt czekamy pod numerem telefonu 47 845- 19-30 w godz. 6.00 – 22.00 oraz całodobowo 47 845 17-05, 47 845 17-07.

KPP w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyBieda, a ty sobie ptaszka stroisz!

To było nie tak dawno, pod koniec ubiegłego wieku. Stara chałupa na końcu wsi Brzęczyszczykowice, ubogie małżeństwo, bo przecież nie było jeszcze wtedy 500 plus, wychowujące ośmioro dzieci.
Pewnego wieczora chłop, pouczony przez lekarza, z namaszczeniem zakłada prezerwatywę. Widząc to małżonka oburzona podnosi lament:
- Jasiu, czyś ty zgłupiał do reszty? Dzieci butów na zime nie maja, a ty se ptaszka stroisz?!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u