Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Policja poszukuje świadków włamania do sklepu w Łyskorni

Policja poszukuje świadków włamania do sklepu w Łyskorni

policja2Policjanci z KPP w Wieluniu i KP w Białej poszukują świadków włamania do sklepu w Łyskorni, w gminie Biała. Sklep okradziono wczorajszej nocy - informuje Radio Ziemi Wieluńskiej.

 

- Policjanci z komisariatu w Białej wyjaśniają okoliczności kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczo-przemysłowego w miejscowości Łyskornia. Z ustaleń policjantów wynika, że w nocy z 2 na 3 marca nieznani sprawcy dostali się do wnętrza placówki handlowej przez wyważenie drzwi wejściowych, skąd następnie skradli papierosy. Właściciel oszacował straty na 17 tysięcy złotych. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące tego zdarzenia, policja prosi o kontakt pod numerem telefonu 47 845 59 12 lub całodobowo pod numerem 47 845 52 11 - tak mówiła o tym w RZW rzeczniczka prasowa wieluńskiej policji, Katarzyna Grela.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyKot to ma GPS

Pewien senator dawno minionej kadencji chciał się pozbyć kota, więc wywiózł go kilka ulic dalej i porzucił. Gdy wrócił do domu, kot już tam był. Następnego dnia wywiózł kota dziesięć ulic dalej. I... po powrocie widzi kota w domu. Wywiózł go jeszcze raz. Krążył ulicami w prawo, w lewo, kluczył i tak aż na drugi koniec miasta. Po kilkunastu minutach dzwoni do domu i pyta żonę:
- Jest kot?
- Ano jest! -odpowiada z przekąsem żona.
- To daj go do telefonu, bo nie mogę trafić do domu...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u