Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Warneńczyka do remontu

Warneńczyka do remontu

IMG_1481Od projektu po wykonanie chodnika, zjazdów, wymiany krawężnika i linii oświetlenia ulicznego podejmie się firma Bud Trans, która podpisała z Miastem Sieradz umowę na realizację zadania „Zaprojektowanie i przebudowa ul. Warneńczyka w Sieradzu w zakresie chodnika oraz linii oświetlenia ulicznego''.

 

Po stronie numerów parzystych na ulicy Warneńczyka powstanie chodnik o łącznej długości 370 m i szerokości 3 m. Po stronie numerów nieparzystych chodnik o długości 100 metrów i szerokości 2 metrów.
Zgodnie z zawartą umową, wykonawca ma zadbać o zbudowanie nowych zjazdów i krawężników. Co ważne – na ulicy Warneńczyka pojawi się nowoczesne oświetlenie typu LED. Nowe słupy oświetleniowe zastąpią stare latarnie. Nowe instalacje mają doświetlić istniejące tu przejścia dla pieszych. Bud Trans ma na wykonanie prac pięć miesięcy. Koszt inwestycji to ponad 680 tysięcy złotych.

Magdalena Sosnowska
Referat Promocji UM w Sieradzu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj



Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyCoś na dobry rok szkolny

--------------------------

Nauczycielka przechadzała się po klasie obserwując rysujące dzieci. Od czasu do czasu zaglądała, jak idzie praca. Podeszła do dziewczynki, która w skupieniu coś rysowała. Nauczycielka spytała ją, co rysuje.
- Rysuję Boga - odpowiedziała Zosia.
- Ale przecież nikt nie wie, jak Bóg wygląda - powiedziała zaskoczona nauczycielka.
Zosia mruknęła, nie przerywając rysowania:
- Za chwilę będą wiedzieli.

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u