Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności TUWIMy, zwariowana terapia i odwilż w zduńskowolskim MDK!

TUWIMy, zwariowana terapia i odwilż w zduńskowolskim MDK!

MyTuwimyMiejski Dom Kultury oraz Klub Literacki TOPOLA zapraszają na spotkanie poetyckie pt. „My TUWIMy”, podczas którego swoją twórczość przedstawią zduńskowolscy poeci. W zawiązku z rokiem Juliana Tuwima zaprezentowane zostaną również wiersze tego poety. Spotkanie odbędzie się 7 marca o godz. 18 w sali wystawienniczej przy ul. Łaskiej 12.

Zaś 8 marca o godz. 10.30 wystawiony zostanie spektakl oparty na „Starej Baśni” Józefa I. Kraszewskiego, zatytułowany „Noc Kupały”. Akcja przedstawienia skupia się wokół nieszczęśliwej miłości między Dziwą a Domanem. Na drodze do szczęścia zakochanych staje... tradycja. Jeśli chcesz poznać szczegóły tej historii i losy bohaterów, koniecznie przyjdźcie na spektakl do filii MDK na Os. Karsznice przy ul. 1-go Maja 5-7. Także 8 marca o godz. 18 grupa teatralna „Errata” przedstawi „Zwariowaną terapię”. Jest to prześmiewcza sztuka o dwójce dorosłych ludzi, którzy za namową swoich terapeutów szukają miłości przez ogłoszenie towarzyskie. Jak się okazuje, terapeuci są o wiele bardziej „pokręceni” niż ich pacjenci.

W sobotę 9 marca o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli będzie można obejrzeć występ Kabaretu ,,Sakreble''. Przedstawienie nosi tytuł „Odwilż”. 18 kwietnia o godz. 18.00 w filii MDK przy ul. 1-go Maja 5-7 wystawiony zostanie spektakl teatralny pt. „Anropauza 2”. Jest to okazja, by na żywo zobaczyć występy znanych aktorów. Bilety w cenie 65.00 zł do nabycia w sekretariacie MDK oraz Filii MDK. Dodatkowe informacje pod nr tel. 43 8232592 lub 43 8233190.

EU

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u