Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Co, gdzie, kiedy w reginie? Pamiętają o kobietach!

Co, gdzie, kiedy w reginie? Pamiętają o kobietach!

kobietwielunW tym tygodniu bywalcy imprez kulturalnych i sportowych będą mogli w nich przebierać jak w przysłowiowych ulęgałkach. Jednak najwięcej propozycji skierowanych jest do Pań, a to z okazji 8 marca. O miłe wspomnienia z okazji Dnia Kobiet zadbano w Weluniu (także na sportowo), Widawie, Szadku, Zduńskiej Woli. Szczegóły poniżej oraz na plakatach.

 

SIERADZ

 

8 marca, godz. 12, Sieradzkie Centrum Kultury, otwartcie wystawy „Cyprian Bazylik – kompozytor, pisarz, drukarz z Sieradza”. Wstęp wolny. Przypomnijmy, że płyta z utworami tego kompozytora nominowana jest do 3 tegorocznzych Fryderyków (http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/1376-cyprian-bazylik-nominowany-do-trzech-fryderykow-2013). 13 marca, godz. 17, SCK, wystąpi kabaret „Pod Wyrwigroszem”. Cena biletu: 50 zł.

 

ZDUŃSKA WOLA
6 marca, stadion miejski, mecz Pogoń Zduńska Wola - Piast Błaszki (drużyna seniorów - IV Liga Łódzka)
7 marca, godz. 18, MDK – Spotkanie literackie „MyTUWIMy”. Więcej na http://siewie.tv/artykuly/aktualnosci/1403-tuwimy-zwariowana-terapia-i-odwilz-w-zdunskowolskim-mdk.
8 marca, godz. 10.30, Grupa Teatralna Face to Face z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury „Na Pięterku” wystawi spektakl „Noc Kupały” na podstawie „Starej baśni” Józefa Kraszewskeigo. Młodzi aktorzy zaprezentują się na scenie filii Miejskiego Domu Kultury w Karsznicach.
8 marca, godz. 18, przedstawienie „Zwariowana terapia” w wykonaniu grupy teatralnej Errata z Miejskiego Domu Kultury. Spektakl obejrzeć będzie można w sali kameralnej MDK w Zduńskiej Woli.
9 marca, godz. 18 – w Miejskim Domu Kultury z programem „Odwilż, czyli kabaretowe lanie wody” wystąpi kabaret Sakreble. Wstęp jest wolny. Dla porównania w Sieradzu za obejrzenie "Pod Wyrwigroszem" trzeba zapłacić 50 zł od osoby.

WIELUŃ
7 marca, godz. 18, Wieluński Dom Kultury, koncert "Bo kobieta..." z udziałem Andrzeja Poniedzielskiego.
8 marca, godz. 14, hala przy u;. Naodrzańskiej, Turniej Pokoleniowy w Piłce Siatkowej Kobiet.

SZADEK
9 marca, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadku, ul. Wiadwska, Święto Kobiet
Godz. 10 - pokazy kosmetyczne i fryzjerskie (promocyjne ceny)
Godz. 15 - występy artystyczne
Godz. 16 - poczęstunek (10 zł).

WIDAWA
10 marca, godz. 17, Gminny Ośrodek Kultury w Widawie, gwiazdą wieczoru z okazji Dnia Kobiet będzie Polski Zespół Muzyki Tańca Cygańskiego "Cztery struny skrzypiec".

SOKOLNIKI
10 marca, godz. 17, GOKSiT w Sokolnikach oraz Towarzystwo Aktywnych Kobiet serdecznie zapraszają z okazji Dnia Kobiet wszystkie Panie oraz ich Fanów na spotkanie przy muzyce, z małą dawką. Specjalnie dla Was zaśpiewa Bartosz Jagielski (po koncercie możliwość zakupu płyt). Dodatkowe atrakcje: występ wspaniałych Kobiet z Towarzystwa Aktywnych Kobiet i słodki poczęstunek.Wstęp wolny!

Zebrała: ED

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u