Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Niedzielne, nie tylko śniadanie z mistrzyniami olimpijskimi. W Zduńskiej Woli

Niedzielne, nie tylko śniadanie z mistrzyniami olimpijskimi. W Zduńskiej Woli

mistrzynieeZDW cyklu spotkań „Sport jest kobietą – Śniadanie Mistrzyń”, realizowanego przez fundację Otylii Jędrzejczak, odbędzie się takowe w najbliższą niedzielę, 28 listopada w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 w Zduńskiej Woli przy ulicy Łaskiej.

 

Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska z Aten i prezes Polskiego Związku Pływackiego zjedzie do Zduńskiej Woli z całym sztabem. Odbędą się m.in. wykłady motywacyjne, które wraz z Jędrzejczyk poprowadzą medalistki igrzysk olimpijskich: Agnieszka Kobus - Zawojska i Oktawia Nowacka. Aneta Górska- Kot, doktor, specjalista z dziedziny pediatrii, ordynator Oddziału Pediatrii w Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza w Warszawie poradzi jak zapobiegać depresji, która coraz częściej dotyka dzieci, zwłaszcza w czasie pandemii. Wydarzenie poprowadzi dziennikarka sportowa Aleksandra Szutenberg. Warsztaty w ramach projektu „Sport jest kobietą – Śniadanie Mistrzyń” odbędą w godz. 9 - 14.30. Udział w nich jest bezpłatny, Rezerwacje można robić rzekomo pod linkiem: https://www.sniadaniemistrzyn.pl/. Tyle, że jak już narzekają w mediach społecznościowych panie zainteresowane udziałem, nie mogą tam znaleźć logowania w języku polskim. Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowy kłopot na podanym przez organizatorów linku.

KaMi S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySojusz to już nie sojuz, ale jednak sojusz

Kiedy po raz pierwszy wysłano żołnierzy amerykańskich do Polski w ramach wymiany NATO-wskiej, zdarzyła się taka oto historia: Po spotkaniu powitalnym z Polakami jeden z amerykańskich żołnierzy pisze do domu:
- Kochana mamo, pozdrawiam Cię serdecznie. W pierwszych słowach mojego listu opowiem Ci jak wygląda tydzień w polskiej jednostce:
Poniedziałek: koledzy przywitali nas dużą wódką.
Wtorek: umieram!
Środa: jeden z kolegów polskich miał urodziny.
Czwartek: umieram.
Piątek: dostaliśmy przepustkę - poszliśmy na dyskotekę z polskimi kolegami.
Sobota: dlaczego nie umarłem we wtorek?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u