Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pijana straciła prawo jazdy, grozi jej 2 lata pozbawienia wolności

Pijana straciła prawo jazdy, grozi jej 2 lata pozbawienia wolności

ALKOMATDzięki wzorowej postawie świadka szadkowscy funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwą kierującą. 46-latka miała ponad 2 promile alkoholu. Grozi jej kara do 2 lat więzienia.

 

25 listopada po godzinie 20, kobieta która jechała drogą z Kwiatkowic w kierunku na Szadek, zauważyła jadący w tym samym kierunku całą szerokością ulicy samochód Toyota Rav 4. Kierująca podejrzewając, że Toyotę prowadzi nietrzeźwa osoba, zadzwoniła pod numer alarmowy i kontynuowała jazdę za niebezpiecznie jadącym samochodem. Dzięki zgłoszeniu zawiadamiającej, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli, skierował patrol z Posterunku Policji w Szadku. Funkcjonariusze zatrzymali wskazany pojazd do kontroli. Kierującą Toyotą była 46-letnia mieszkanka Łodzi. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miała ponad 2 promile. Łodzianka straciła już prawo jazdy, a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.
Pijani kierowcy to realne zagrożenie na drogach. Są sprawcami wielu kolizji i wypadków, w tym również tych tragicznych w skutkach. Nie bądźmy obojętni! Reagujmy, gdy widzimy, że ktoś pod wpływem alkoholu zamierza wsiąść za kierownicę, informujmy policjantów, gdy widzimy podejrzany sposób jazdy kierowcy. Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo na drogach naszego powiatu!

st. sierż. Katarzyna Biniaszczyk
KPP w Zduńskiej Woli

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyTwój grzech jest większy niż mój

– Byłem u spowiedzi…
– i…?
– Kapłan powiedział mi, że nie powinienem nigdy się z tobą spotykać, że od samego początku to było złe. Jesteś mężatką i nigdy nie powinienem się do ciebie zbliżyć…
– A powiedziałeś temu ,,kapłanowi'', że sam masz dwie żony: jedną kościelną, drugą ,,cywilną''?
– Nie, po co?! Przecież nie pytał!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u