Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Nie ma już miejsc na wieluński bieg WOŚP

Nie ma już miejsc na wieluński bieg WOŚP

bieg-wosp-wielun-750x375Ogromne zainteresowanie wywołał Bieg Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w Wieluniu. Nic więc dziwnego, że - jak podaje Radio Ziemi Wieluńskiej - kilka dni przed terminem wyczerpała się pula miejsc na Bieg WOŚP w Wieluniu.

 

Zapisało się 150 osób nie tylko z powiatu wieluńskiego. Wśród uczestników będą również mieszkańcy spoza Łódzkiego, między innymi z województw: śląskiego, opolskiego czy wielkopolskiego. Przypomnijmy, start biegu o 11 przy wieluńskim stadionie. Do pokonania będzie 5 km. Opłata startowa w dowolnej wysokości powinna być przekazana do puszki wolontariusza Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na miejscu będzie też można wykupić cegiełkę za 10 zł, która upoważnia do udziału w losowaniu atrakcyjnych nagród. Wśród nich znajdą się bony na zabiegi kosmetyczne i nie tylko. Wieluń Biega zachęca potencjalnych fundatorów do przekazywania nagród. Grupa przeznaczyła też do licytacji złoty numer startowy nr 1 na cały sezon. Osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę, będzie mogła wystartować w kilku imprezach organizowanych przez Wieluń Biega w roku 2022.
- Wydaje nam się, że ten rok będzie rekordowy pod względem liczby zawodów na naszym terenie – o tegorocznych planach tak mówił w RZW prezes Wieluń Biega Damian Szczesny. Chodzi o bieg na 5 km w Dąbrowie, Wieluńską Pionę, Cross Maraton i 10 km w Rudzie, Wieluński Bieg Pokoju i Pojednania oraz Jesienny Bieg Wieluń Biega.

(opr. KJB)

źródło: Radio ZW

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySojusz to już nie sojuz, ale jednak sojusz

Kiedy po raz pierwszy wysłano żołnierzy amerykańskich do Polski w ramach wymiany NATO-wskiej, zdarzyła się taka oto historia: Po spotkaniu powitalnym z Polakami jeden z amerykańskich żołnierzy pisze do domu:
- Kochana mamo, pozdrawiam Cię serdecznie. W pierwszych słowach mojego listu opowiem Ci jak wygląda tydzień w polskiej jednostce:
Poniedziałek: koledzy przywitali nas dużą wódką.
Wtorek: umieram!
Środa: jeden z kolegów polskich miał urodziny.
Czwartek: umieram.
Piątek: dostaliśmy przepustkę - poszliśmy na dyskotekę z polskimi kolegami.
Sobota: dlaczego nie umarłem we wtorek?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u