Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Młodzieniec z narkotykami

Młodzieniec z narkotykami

policjaaWnikliwe ustalenia wieruszowskich policjantów doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mieszkaniec tego powiatu usłyszał już zarzut. Za takie przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Wieruszowscy kryminalni systematycznie prowadzą działania wymierzone w przestępczość narkotykową na terenie powiatu. 21 stycznia wcześniejsze ustalenia doprowadziły policjantów do jednej z posesji w gminie Łubnice. Funkcjonariusze podejrzewali, że na terenie wytypowanej posesji przebywa osoba posiadająca narkotyki.
Podczas prowadzonej obserwacji, kryminalni wylegitymowali 20–letniego mieszkańca powiatu wieruszowskiego. Przy mężczyźnie policjanci znaleźli susz marihuany oraz tabletki ecstasy. W tej sytuacji podejrzewany został zatrzymany i usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie przygotowawcze w tej sprawie.

Asp. sztab. Damian Pawlak
Oficer Prasowy KPP w Wieruszowie

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySojusz to już nie sojuz, ale jednak sojusz

Kiedy po raz pierwszy wysłano żołnierzy amerykańskich do Polski w ramach wymiany NATO-wskiej, zdarzyła się taka oto historia: Po spotkaniu powitalnym z Polakami jeden z amerykańskich żołnierzy pisze do domu:
- Kochana mamo, pozdrawiam Cię serdecznie. W pierwszych słowach mojego listu opowiem Ci jak wygląda tydzień w polskiej jednostce:
Poniedziałek: koledzy przywitali nas dużą wódką.
Wtorek: umieram!
Środa: jeden z kolegów polskich miał urodziny.
Czwartek: umieram.
Piątek: dostaliśmy przepustkę - poszliśmy na dyskotekę z polskimi kolegami.
Sobota: dlaczego nie umarłem we wtorek?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u