Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Fundacja Orione prosi o wsparcie, Bezpieczne Pożyczki dają kasę, ale o klienta walczą nie fair!

Fundacja Orione prosi o wsparcie, Bezpieczne Pożyczki dają kasę, ale o klienta walczą nie fair!

1Czasem myślę, parafrazując film "Miś" Stanisława Barei, że słuszną koncepcję ma - a dokładnie miała - nasza władza. Władza lokalna rzecz jasna. Zduńskowolska. Może nie we wszystkim się z nią prywatnie zgadzam, ale po kilku miesiącach myślę, że pomysł pobierania opłat za słupy ogłoszeniowe wcale nie był taki głupi, jak to wcześniej o nim mówiono. Co mnie w tym upewnia? To, co dzieje się na słupach ogłoszeniowych w Zduńskiej Woli obecnie.

Niemal na każdym! Choć do kampanii wyborczej daleko, bezczelne zaklejanie jednego plakatu drugim trwa! Byc może, choć nigdy niczego nie można być pewnym do końca: gdyby pobierano opłaty od ogłoszeniodawców na słupach i tablicach zapanowałby porządek. Być może? Na pewno nie ma go teraz! Mamy okres rozliczania z fiskusem. Organizacje pożytku publicznego z miasta, regionu także na słupach ogłoszeniowych apelują o przekazanie jednego procenta z podatku na ich rzecz. Wśród nich plakatową kampanię rozpoczęła m.in. Fundacja Księdza Orione "Czyńmy Dobro". Niestety, konia z rzędem temu, kto z większości ogłoszeń dowie się, komu w tym roku Fundacja chce pomóc i z myślą o kim prosi o pomoc finansową. I nie jest to wcale wina Orionistów ani wspomagających ich wolontariuszy. Plakaty Orionistów, trudno się oprzeć wręcz wrażeniu, że zrobiono to złośliwie, zaklejone są (jakby ktoś szedł krok w krok za Orionistami, hm???) na większości słupów przez... "Bezpieczne pożyczki bez Bik-u" (zdjęcia poniżej z ul. Dąbrowskiego i Łaskiej). Apeluję do tychże nalepiaczy: darujcie sobie zaklejanie takich plakatów. Także innych, informujących o aktualnych wydarzeniach w mieście i regionie! To potwierdzenie totalnego braku wyobraźni! Nawet w takich prostych wydawać by się mogło sprawach trzeba mieć i jej choć ciut, no i ciut taktu...

tekst i fot. ED

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u