Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pijana matka z dwumiesięcznym dzieckiem spacerowała na mrozie w Sieradzu

Pijana matka z dwumiesięcznym dzieckiem spacerowała na mrozie w Sieradzu

policjasieradzKara do pięciu lat więzienia grozi 36-letniej mieszkance Sieradza podejrzanej o narażenie życia i zdrowia swojego dwumiesięcznego dziecka. Pijana kobieta wyszła przy dużym mrozie na spacer z dzieckiem, ubranym tylko... w śpioszki. Matka miała 2,6 promila alkoholu.

 

Według informacji policji, o zdarzeniu zaalarmowała funkcjonariuszy sąsiadka kobiety, mieszkającej w bloku przy ulicy Jana Pawła II w Sieradzu. 36-latka wyszła w nocy z małym dzieckiem w wózku na zewnątrz - przy temperaturze około minus 10 stopni Celsjusza. Jej zachowanie wskazywało, że jest pijana. Na miejsce wysłano patrol. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę. W wózku leżał jej dwumiesięczny syn - był ubrany tylko w śpioszki, nie miał czapki i przykryty był cienkim kocykiem. Od kobiety wyczuwalna była silna woń alkoholu.

36-latka w trakcie interwencji policji próbowała odejść, zostawiając wózek. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała dziecko do szpitala. Matka trafiła na komendę. Badanie wykazało, że miała... 2,6 promila alkoholu w organizmie.

Po wytrzeźwieniu kobieta usłyszała zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

ED

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u