Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Motocyklista zginął na miejscu

Motocyklista zginął na miejscu

268-150398_mo1Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia do którego doszło 16 czerwca o godzinie 7.15 w miejscowości Pełczyska, w powiecie poddębickim.

 

Według wstępnych ustaleń 56-letni kierujący samochodem ciężarowym man zjeżdżając z drogi DW703 na autostradę A2 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka motocyklowi Harley Davidson. W wyniku zderzenia pojazdów, pomimo reanimacji, śmierć poniósł 44-letni motocyklista, a pasażerka Harleya trafiła w stanie ciężkim do szpitala. Kierujący manem był w chwili wypadku trzeźwy.
Apelujemy do użytkowników dróg o szczególną uwagę i ostrożność. Zanim wykonamy jakiś manewr na drodze, upewnijmy się, że mamy wystarczającą ilość miejsca na jego zrobienie i że swoim działaniem nie wyrządzimy komuś szkody i nie spowodujemy tym zagrożenia dla innych ale również i siebie. Kierujący pojazdami powinni pamiętać o podstawowych zasadach poruszania się po drodze. Zgubna rutyna czy nawet chwilowy brak koncentracji i należytej uwagi może okazać się tragiczne w skutkach.

kom. Aneta Sobieraj
KPP w Poddębicach

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u