Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Jeszcze nie ukradł, ale krótkotrwale użył

Jeszcze nie ukradł, ale krótkotrwale użył

policjawozWspólne działania policjantów z wieluńskiej komendy powiatowej oraz komisariatu w Osjakowie doprowadziły do zatrzymania 30-latka, który z posesji sąsiada wyjechał jego autem. Mężczyzna usłyszał zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat więzienia.

 

2 lipca dyżurny wieluńskiej komendy otrzymał zgłoszenie, iż w nocy doszło najprawdopodobniej do kradzieży samochodu w małej miejscowości w gminie Osjaków. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, iż nieznany sprawca zabrał z prywatnej posesji Volkswagena Passata. Sprawca wykorzystał fakt, że właściciel pozostawił kluczyki wewnątrz auta. Pokrzywdzony oszacował wartość samochodu na 3000 złotych. Policjanci natychmiast zajęli się rozwiązaniem tej sprawy. Sprawdzając okolicę, w miejscowości Raducki Folwark, natrafili na porzuconego Passata. Przeglądając zapis monitoringu z pobliskiej stacji benzynowej szybko wytypowali mężczyznę, który jechał tym autem. Był to 30-latek zamieszkujący w sąsiedztwie pokrzywdzonego.
Rozpoczęto jego poszukiwania. Jednak mężczyzna ukrywał się przed mundurowymi. Wieluńscy kryminalni wytypowali adres, gdzie 30-latek mógł przebywać. Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. Mężczyzna został zatrzymany 5 lipca we wsi Starzenice. Usłyszał zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Katarzyna Grela
Oficer Prasowy KPP w Wieluniu

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipySynku, jak mogłeś...

Matka strasznie beszta syna, który wybrał się do klubu ze striptizem.
- Jak mogłeś! To straszne, to obrzydliwe! Pewnie widziałeś tam rzeczy, których nie powinieneś zobaczyć!
- Tak. - odpowiada syn - Widziałem tam ojca!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u