Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Po pumtrucku przy ulicy Kobusiewicza w Zduńskiej Woli powstał plac zabaw dla psów

Po pumtrucku przy ulicy Kobusiewicza w Zduńskiej Woli powstał plac zabaw dla psów

111Psi plac zabaw w Zduńskiej Woli już gotowy. Zakończyła się budowa wybiegu ze strefą treningowo-rekreacyjną dla czworonogów. Inwestycja to pomysł mieszkańców. Na działce przy ulicy Tadeusza Kobusiewicza w sąsiedztwie oddanego w połowie listopada pumptracku ( http://www.siewie.tv/artykuly/aktualnosci/16019-pumptrack-w-zduskiej-woli-otwarty) wybudowany został plac zabaw dla zwierząt.

 

- Jest to miejsce, w którym nasi czworonożni przyjaciele mogą się swobodnie wyhasać bez smyczy i kagańca. Teren wybiegu ogrodziliśmy dla bezpieczeństwa. Zainstalowaliśmy na nim także rozmaite przeszkody dla zwierzaków, kosze na psie odchody oraz wygodne ławki dla opiekunów – mówi Edyta Michalak, dyrektor Biura Infrastruktury Technicznej UM w Zduńskiej Woli. Z inicjatywą budowy takiego placu zabaw wyszli sami mieszkańcy. Zgłosili oni projekt do ósmej edycji Budżetu Obywatelskiego. Pomysł w głosowaniu zdobył 315 głosów i zajął trzecie miejsce w wśród inwestycji. Inwestycje wykonała rzeszowska firma Delta Cert. Koszt budowy wybiegu to 144 tys. zł.

KaMi S

6-1

9-1

41

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZimowy dylemat zajączka

Lutowa noc. Mróz, zimno i dużo śniegu. Z lasu na polanę wyszedł zajączek. Patrzy, a tam pod sosenką stoi zapomniany, świąteczny bałwanek. Nieco jednak sfatygowany; miotła opadnięta, micha na głowie przekrzywiona, no i dla żartu ktoś marchewkę zamiast jako nos, wcisnął mu nieco poniżej pasa.
Stanął zajączek, patrzy, myśli, a bałwanek na to:
- I co tak kombinujesz, brzydzisz się?

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u