Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Jest konkurs - Nasz zabytek. Głosuj!

Jest konkurs - Nasz zabytek. Głosuj!

naszzabytekZachęcamy mieszkańców Sieradza do zgłaszania zabytków z terenu naszego miasta do konkursu organizowanego przez Fundację Most the Most. Jest to konkurs o charakterze regionalnym i lokalnym dla każdego, kto chce pozytywnie wpływać na swoje otoczenie i przywrócić świetność lokalnym zabytkom.

 

Fundacja Most the Most jest organizacją non-profit powołaną przez Bank Gospodarstwa Krajowego, by współrealizować misję banku jaką jest wsparcie zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego Polski. Fundacja Most the Most angażuje się w te działania realizując zadania w obszarze związanym z kulturą. Flagowym projektem organizacji jest Konkurs Nasz Zabytek. Konkurs „Nasz Zabytek” jest podzielony na dwie części:
I – wybór jednego zabytku w województwie;
II – wybór pomysłów na nową funkcję społeczną zwycięskiego zabytku.
Ważne – zwycięski projekt uzyska od Fundacji dofinansowanie (do 1 000 000 zł). Właściciel zabytku przeznaczy je na jego rewaloryzację i dostosowanie do wybranej przez Ciebie funkcji społecznej.

Nabór zgłoszeń rusza 6 lutego i potrwa cztery tygodnie do 5 marca 2023 r. Ważne! Im więcej zgłoszeń na zabytek tym większe szanse na jego zwycięstwo! Zabytki będzie można zgłaszać poprzez specjalnie przygotowany prosty formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie fundacji. Osoby, które nie korzystają z internetu będą mogły zgłosić zabytek przez telefon. Szczegółowe informacje o konkursie, kluczowych terminach oraz kryteriach naboru zgłoszeń zawarte są w załączonym do maila pliku. Będziemy wdzięczni za zainteresowanie mieszkańców tematem konkursu oraz opublikowanie informacji wraz załączoną grafiką na Państwa stronach internetowych, mediach społecznościowych oraz ich dystrybucję do lokalnych instytucji, stowarzyszeń czy partnerów. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Fundacji.

UM w Sieradzu

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Zaloguj

Reklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u