Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności O rewitalizacji Rynku rozmowy z mieszkańcami Uniejowa

O rewitalizacji Rynku rozmowy z mieszkańcami Uniejowa

uniejow13marcaBurmistrz Uniejowa, Józef Kaczmarek zaprasza mieszkańców na prezentację wstępnej koncepcji rewitalizacji głównego Rynku Miejskiego. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 13 marca o godz. 17 w Sali OSP Uniejów.

Koncepcję przedstawi Mirosław Nizio, szef utytułowanej pracowni architektonicznej Nizio Design International, która opracowała projekt funkcjonalno-przestrzenny rewitalizacji. Pracownia ta ma na koncie kilkadziesiąt projektów rewitalizacyjnych przygotowanych dla obiektów i miast w Polsce oraz Europie, które nagradzano w międzynarodowych konkursach.
Podczas spotkania poruszany będzie temat o wstępnej wizji uporządkowania urbanistycznej przestrzeni Uniejowa. Projekt Nizio Design International zakłada utworzenie nowego, atrakcyjnego centralnego placu miasta, który będzie miał rekreacyjno-kulturalny charakter i harmonijnie nawiąże do historycznego układu urbanistycznego. Architekt przedstawi projekt dla Uniejowa, powie o idei i szansach, jakie stwarza rewitalizacja tak ważnej na mapie Polski miejscowości uzdrowiskowo – wypoczynkowej. Przytoczy także przykłady najlepszych rewitalizacyjnych praktyk i wraz z Burmistrzem odpowie na pytania mieszkańców.

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyŻona obrażona...

Żona prosiła mnie, żebym jej przyniósł szminkę.
Niestety, przez pomyłkę podałem jej klej w sztyfcie.
Chyba ciągle jest obrażona, bo nadal się nie odzywa...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u