Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Urwane koło przyczyna śmiertelnego wypadku

Urwane koło przyczyna śmiertelnego wypadku

265-165437Wieruszowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu wyjaśniają dokładne przyczyny wypadku ze skutkiem śmiertelnym w Chobaninie na drodze wojewódzkiej 482. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 52-letni mieszkaniec Gminy Sokolniki kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat.

 

Do wypadku doszło 9 marca po godzinie 16 na drodze wojewódzkiej 482 we wsi Chobanin. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że od samochodu marki Mercedes Sprinter, poruszającego się w kierunku Wieruszowa, urwało się tylne koło i wpadło na przeciwległy pas ruchu. Jadący w przeciwnym kierunku kierowca Volkswagena Passata chcąc ominąć przeszkodę stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym w kierunku Wieruszowa autobusem marki Setra kierowanym przez 45-letniego mieszkańca powiatu wieluńskiego.
Na skutek odniesionych obrażeń śmierć poniósł 52-letni kierujący Passatem. W autobusie podróżowała jedna osoba. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu wykazało, że zarówno kierujący Mercedesem jak i kierujący autobusem byli trzeźwi. Pozostali uczestniczy tego zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana do późnych godzin wieczornych. Policjanci pod nadzorem prokuratury badają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

asp. Piotr Siemicki
Oficer Prasowy KPP w Wieruszowie

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u