menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Zwycięstwo okupione krwią!

Zwycięstwo okupione krwią!

DSC09052Juniorzy starsi MKS Zduńska Wola w dziesiątej kolejce ( 1 bm.) podejmowali drużynę Sokoła z Aleksandrowa Łódzkiego. Mecz należał do zaciętych, ale gospodarze dominowali na boisku i do przerwy prowadzili 2:0. Na listę strzelców wpisali się Kasper Młynarczyk i Mariusz Juszczak.

Druga połowa też należała do zawodników MKS-u a kolejne bramki strzeli ci sami zawodnicy co w pierwszej połowie, czyli Kasper Młynarczyk i Mariusz Juszczak. W pierwszej połowie Mateusz Marczewski w starciu z zawodnikiem Sokoła doznał urazu w postaci złamania nosa, a w 65 min. zawodnik z Aleksandrowa ujrzał czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie na boisku i goście do końca meczu grali w dziesiątkę.

MKS Zduńska Wola - Sokół Aleksandrów Łódzki 4:0 (2:0)

Strzelcy bramek :Kasper Młynarczyk 23, 84 , Mariusz Juszczak 38, 57.

MKS :Cezary Kubiś(b)- Marcin Głuszczak, Piotr Kaczmarek, Karol Kosecki, Filip Piasecki, Jarosław Jóźwiak, Mateusz Marczewski, Mariusz Juszczak, Adam Kołodziejczyk, Tomasz Bednarek, Kasper Młynarczyk, Seweryn Kaczorowski, Dawid Ciesielski.