Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Wieluń i powiat wieluński z dotacjami w naborze do programu Olimpia

Wieluń i powiat wieluński z dotacjami w naborze do programu Olimpia

olimpiaZnamy wyniku naboru do pierwszej edycji programu Olimpia. Ten został uruchomiony na 100-lecie występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich. W gronie 360 pozytywnie ocenionych wniosków znalazły się dwa z powiatu wieluńskiego - informuje Radio Ziemi Wieluńskiej.

 

Budowa nowego boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu – dofinansowanie do wniosku złożonego przez powiat wieluński wynosi 1 mln 417,5 tys. zł
- Świetna wiadomość na koniec tygodnia, Powiat Wieluński uzyskał dofinansowanie Ministerstwo Sportu i Turystyki na budowę boiska z zadaszeniem przy I LO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu. Zakładamy, że zadaszony obiekt z nawierzchnią sztucznej trawy, oprócz zajęć szkolnych, będzie również wsparciem w zimowych zajęciach dla grup młodzieżowych trenujących piłkę nożną czy tenisa – komentuje wyniki naboru na swoim facebookowym profilu wicestarosta Krzysztof Dziuba. Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Wieluniu – na ten wniosek złożony przez gminę Wieluń przyznano 1 mln 720 tys. zł dotacji. W sumie dofinansowanie budowy 360 hal wyniesie ponad 730 mln zł. A w czerwcu rusza kolejny nabór w tym programie.

(opr. KJB)

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

ZalogujReklama
Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipy...i ćwicz zdziwienie

Wakacje. Przed wyjściem na plażę żona mówi do męża:
– Chciałabym założyć coś, co wszystkich zadziwi!
– Załóż łyżwy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u