Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności 40.000 zł nagrody za wskazanie oprawcy psa Kostka. Zwierzęcia nie udało się uratować

40.000 zł nagrody za wskazanie oprawcy psa Kostka. Zwierzęcia nie udało się uratować

To nie powinno się wydarzyć! Żeby taki los spotkał pięknego pewnie przed wycieńczeniem psa. Jego widok i stan poruszył działaczy związanych z opieką nad zwierzętami... DIOZ wyznaczył 40 tys. zł nagrody dla osoby, która przyczyni się do zidentyfikowania i zatrzymania oprawcy, który znęcał się nad psem. Czworonoga w stanie agonalnym znaleziono w lesie, niedaleko Sieradza. W miejscowości Sokołów. Mimo walki o jego życie, Kostka nie udało się uratować.


 


 

- Tragedia w okolicy Sieradza. Znaleziono psa, który jest ewidentną ofiarą skrajnego znęcania się. Niestety, Kostek nie przeżył - po dobie działań ratunkowych jego serce zatrzymało się w wyniku skrajnego wyniszczenia, krytycznego wychudzenia, ekstremalnej anemii oraz hipotermii. Od psa w dniu znalezienie bił odór obory/ chlewu, a dodatkowo pies wypróżniał się słomą. Podejrzewamy, że mógł zostać porzucony w krytycznym stanie przez właściciela, który wcześniej wziął go z jakiegoś schroniska - informuje DIOZ. Pies miał wszczepiony czip o numerze 945000001689332, lecz nie został zarejestrowany w żadnej bazie danych -dodaje Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt.

- Niech śmierć Kostka nie pójdzie na marne - podkreślają społecznicy. - Razem możemy zapobiec kolejnym tragediom, ten człowiek może właśnie kupować kolejnego psa, którego będzie katował.

Wszelkie informacje pomocne w znalezieniu sprawcy zgłaszać można meilowo pod CLOAKING lub telefonicznie pod nr 533 832-259.


KaMi S

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u