Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności WIDAWA. PIJANY 22-LETNI KIEROWCA WJECHAŁ W BUDYNEK GOSPODARCZY. ZNISZCZYŁ FIATA 126p I CIĄGNIK

WIDAWA. PIJANY 22-LETNI KIEROWCA WJECHAŁ W BUDYNEK GOSPODARCZY. ZNISZCZYŁ FIATA 126p I CIĄGNIK

Jeśli chciał się popisać przed koleżankami, to mu raczej nie wyszło! Przed sądem stanie 22-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, który pomimo wypitego alkoholu postanowił prowadzić auto, nie zważając na to, jakie poważne zagrożenie stanowi na drodze. Kierujący Volkswagenem prowadził pojazd mając w swoim organizmie ponad 1,5 promila alkoholu oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami. Kierujący Volkswagenem wypadł 10 maja około godz. 1 w nocy z drogi w Widawie, w powiecie łaskim, a następnie wjechał prosto do pobliskiego budynku gospodarczego, w którego garażu stały zaparkowane fiat 126p i ciągnik. Auto uderzyło w oba pojazdy ze znaczną siłą, niszcząc je doszczętnie. 


 

Volkswagen wypadł z drogi i wjechał do budynku w Widawie. "Niezły" wynik! Jeden rajd po pijaku i trzy pojazdy zniszczone. Pijany 22-latek został zatrzymany przez policję - to bilans wypadku, w czasie którego mężczyzna wjechał do budynku gospodarczego. Jak informuje policja w Łasku, prowadzący Volkswagena, z którym podróżowały dwie 21-latki, jechał ul. Wieluńską w Widawie, gdy na łuku drogi stracił panowanie nad autem, po czym wypadł z trasy i zatrzymał się w garażu, taranując znajdującego się tam Fiata 126p i ciągnik.


Mężczyzna miał we krwi ponad 1,5 promila alkoholu i razem z dwiema mieszkankami powiatu piotrkowskiego trafił do szpitala. Ponadto policjanci ujawnili, że kierowca miał aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

- 22-latek  niebawem usłyszy zarzuty. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na minimum 3 lata. Natomiast za złamanie sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów można trafić za kratki nawet na 5 lat - informuje policja w Łasku.

KaMi S 

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u