Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Prezes Zarządu ŁARR S.A. Marcin Rybka zachęca do udziału w projekcie "HoReCa - Dotacje na Inwestycje"

Prezes Zarządu ŁARR S.A. Marcin Rybka zachęca do udziału w projekcie "HoReCa - Dotacje na Inwestycje"

horecaaDo rozdysponowania na województwo łódzkie jest aż 55 mln zł. a całkowita wartość projektu to ponad 223 mln zł. Projekt jest kierowany do przedsiębiorców z sektora MŚP z branży hotelarskiej, gastronomicznej, turystycznej czy kulturalnej

 

Maksymalna wartość kosztów kwalifikowanych przedsięwzięcia wyniesie 600 tys. zł, a maksymalna dotacja to 540 tys. zł. Poziom dofinansowania może wynieść aż do 90% a minimalna wartość to 50 tys. zł. Nabór już trwa !!! - dlatego serdecznie zachęcam Państwa do składania wniosków - mówi Marcin Rybka Prezes Zarządu ŁARR S.A. Z naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych dowiecie się Państwo szczegółów dotyczących projektu.
Skorzystanie z projektu "HoReCa - Dotacje na Inwestycje" to świetna okazja dla firm, aby zdobyć środki na rozwój i inwestycje, które przyniosą korzyści nie tylko im samym, ale także całej społeczności. Mając wsparcie finansowe, firmy mogą rozwijać swoją działalność, ulepszać swoje usługi, dopasować się do zmieniającego się rynku i wprowadzać nowe pomysły. Dzięki temu przedsiębiorstwa będą mogły zwiększyć skalę swojej działalności i uchronić się przed kolejnym kryzysem – mówi Marcin Rybka Prezes Zarządu ŁARR S.A.

Nie zwlekaj! Odwiedź naszą stronę www.larr.pl lub zadzwoń 42 208 92 15

 

agenca3

 

agencja2

agencja

FORM_HEADER

FORM_CAPTCHA
FORM_CAPTCHA_REFRESH

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama
Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u