Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Niemieckie "Tajfuny" nad Łaskiem

Niemieckie "Tajfuny" nad Łaskiem

3398Jak informuje kapitan Marek Kwiatek, oficer prasowy 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku, w mroźne poniedziałkowe południe (25 bm.) na lotnisku w Buczku – lotnisku 32. BLT wylądowały dwa samoloty Eurofighter Typhoon (europejski myśliwiec Tajfun). Oba reprezentują barwy niemieckiej Luftwaffe.

 

Tajfun to dwusilnikowy myśliwiec wielozadaniowy będący na wyposażeniu m.in. sił powietrznych Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii i Austrii. Przez dwa dni polscy i niemieccy piloci trenować będą głównie walki powietrzne w konfiguracji 1 na 1, 1 na 2 oraz 2 na 2. To pierwsza, więc historyczna wizyta Eurofightera w 32BLT.

ED

Fot.: fot. Radosław Pierzynka/ SMLZŁ

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPrzypadkowo szczęśliwy emeryt

Listonosz z naszego rewiru odchodził na emeryturę. Podczas ostatniego obchodu kilku mieszkańców naszego bloku postanowiło go jakoś sympatycznie pożegnać, bo chłop był uprzejmy i z pocztą przez lata nie mieliśmy większych problemów. Sąsiadka spod siódemki dała listonoszowi flaszkę wina własnej roboty, sąsiad od białego pudla podarował mu odręcznie namalowany dyplom z podziękowaniami od wszystkich mieszkańców domu, a emerytka spod dwunastki podarowała listowemu paprotkę własnego chowu.
Najbardziej zaskoczyła prawie już emeryta urocza blondynka z trzeciego piętra, która wcale nie wyglądała na swoje 45 lat i niezależnie od pory dnia chodziła w różowym peniuarze. Jak tylko listonosz przekroczył próg jej mieszkania, zrzuciła i to skąpe odzienie, wzięła delikatnie za rękę, doprowadziła do sypialni, a tam - do prawie dwóch orgazmów... Po tym nieoczekiwanym seansie podała zdumionemu listonoszowi szarlotkę, kawę i podziękowała serdecznie za lata służby, a na koniec dała... dziesięć złotych!
Listonosz był w szoku. Kiedy się pozbierał, zapytał: - To, co pani dla mnie zrobiła było cudowne, ale po co mi to dziesięć złotych?
- Zastanawiałam się co panu dać w związku z przejściem na emeryturę. Myślałam tak i myślałam... W końcu mąż mi doradził mówiąc: - Pier... go! Daj mu dychę! A kawę i ciastko to już sama wymyśliłam...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u