Strona główna Artykuły Aktualności Piłkarska sobota w Zduńskiej Woli /relacja zdjęciowa/

Piłkarska sobota w Zduńskiej Woli /relacja zdjęciowa/

DSC09022W sobotę 20 września na boiskach PMOS w Zduńskiej rozegrano trzy mecze w ramach lig organizowanych przez okręgowy związek piłki nożnej.

W pierwszym meczu młodzicy MKS Zduńska Wola ulegli swoim rówieśnikom z Pogoni Zduńska Wola 0:1. W kolejnym spotkaniu juniorzy młodsi MKS pokonali zespół LKS Zapole 3:2, do przerwy prowadzili 1:0. Na na listę strzelców dla MKS wpisał się trzykrotnie Jakub Miller, a dla LZS Zapole dwukrotnie Daniel Pawłowski. W ostatnim meczu seniorzy MKS podejmowali zespół UKS Ustków. Dominują drużyną byli gospodarze, ale dwa gole strzelili dopiero w drugiej połowie po strzałach Dawida Kępniaka. MKS zwyciężył 2:0. Nadmienić trzeba,że w piątek zespół orlików Diament/MKS Zduńska Wola (najmłodsza grupa rozgrywkowa) wyraźnie pokonał na wyjeździe swoich rówieśników z Kolumny. LUKS Grabia Kolumna - Diament/MKS Zduńska Wola 4:10!

Tekst i fot.: Lech Kulma