Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pracownik z sieradzkiego basenu oskarżony o molestowanie!

Pracownik z sieradzkiego basenu oskarżony o molestowanie!

pedofilAkt oskarżenia w sprawie ,,doprowadzenia małoletnich do poddania się innym czynnościom seksualnym,, przygotowała Prokuratura Okręgowa w Sieradzu! Chodzi o molestowanie dzieci uczęszczających na basen przy Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu!

Dzięki determinacji rodziców i prokuratury śledztwo dotyczące doprowadzenia małoletnich dzieci do poddania się innym czynnościom seksualnym na terenie basenu przy SP nr 10 w Sieradzu zakończyło się skierowaniem do Sądu aktu oskarżenia. Taką informację podała na stronie PO jej nowa rzeczniczka, Jolanta Szkilnik.

30 czerwca do Sądu Rejonowego w Sieradzu został skierowany akt oskarżenia przeciwko pracownikowi basenu przy SP 10 o popełnienie trzech przestępstw. W tym doprowadzenia małoletnich dzieci do poddania się innym czynnościom seksualnym w Sieradzu, na terenie basenu wspomnianej szkoły, w okresie od czerwca do września 2015 roku tj. o czyn z art. 200§1kk. Postępowanie policji i prokuratury ujawniło także posiadanie pornografii dziecięcej przez tegoż mężczyznę, tj. o czyn z art. 202 § 4a kk.

Wobec oskarżonego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakaz kontaktowania i zbliżania do osoby pokrzywdzonej oraz zawieszenie w czynnościach służbowych tego ratownika instruktora i opiekuna osób małoletnich.

Mika S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyPo kolędzie

Chodzi ksiądz po kolędzie. Dzwoni do jednego z mieszkań i...
- Czy to ty, aniołku? - odzywa się głos zza drzwi.
Na to ksiądz: - Nie, ale jestem z tej samej firmy...

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u