Reklama
menuvideotvomenuartykulymenugaleriamenulogo2menureklamaonasmenu 20lat
Strona główna Artykuły Aktualności Pracownik z sieradzkiego basenu oskarżony o molestowanie!

Pracownik z sieradzkiego basenu oskarżony o molestowanie!

pedofilAkt oskarżenia w sprawie ,,doprowadzenia małoletnich do poddania się innym czynnościom seksualnym,, przygotowała Prokuratura Okręgowa w Sieradzu! Chodzi o molestowanie dzieci uczęszczających na basen przy Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu!

Dzięki determinacji rodziców i prokuratury śledztwo dotyczące doprowadzenia małoletnich dzieci do poddania się innym czynnościom seksualnym na terenie basenu przy SP nr 10 w Sieradzu zakończyło się skierowaniem do Sądu aktu oskarżenia. Taką informację podała na stronie PO jej nowa rzeczniczka, Jolanta Szkilnik.

30 czerwca do Sądu Rejonowego w Sieradzu został skierowany akt oskarżenia przeciwko pracownikowi basenu przy SP 10 o popełnienie trzech przestępstw. W tym doprowadzenia małoletnich dzieci do poddania się innym czynnościom seksualnym w Sieradzu, na terenie basenu wspomnianej szkoły, w okresie od czerwca do września 2015 roku tj. o czyn z art. 200§1kk. Postępowanie policji i prokuratury ujawniło także posiadanie pornografii dziecięcej przez tegoż mężczyznę, tj. o czyn z art. 202 § 4a kk.

Wobec oskarżonego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakaz kontaktowania i zbliżania do osoby pokrzywdzonej oraz zawieszenie w czynnościach służbowych tego ratownika instruktora i opiekuna osób małoletnich.

Mika S

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Reklama

Najnowsze

Top 10 (ostatnie 30 dni)

Reklama

Zaloguj

Reklama

Ostatnie komentarze

Reklama

Z krainy dowcipu

dowcipyZmyślna blondynka

Wśród gazetowych ogłoszeń, w dziale praca ukazał anons, że policja poszukuje ludzi do pracy.
Zgłosiły się trzy blondynki. Stanowisko było jedno, więc postanowiono więc wybrać w drodze małego testu kobietę najinteligentniejszą.
- Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu tego osobnika. Proszę powiedzieć nam jak najwięcej o nim. Co się pani nasuwa, jakieś spostrzeżenia?
- Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Kandydatce podziękowano. Druga otrzymała takie samo polecenie.
Odpowiedź też była taka sama: Jezu! On ma tylko jedno ucho!
Poproszono zatem trzecią kandydatkę.
Proszę bardzo, tu mamy dla pani zdjęcie z profilu pewnego osobnika. Proszę powiedzieć nam o nim jak najwięcej. Co pani może powiedzieć o tej osobie na podstawie zdjęcia.
- Ten człowiek nosi szkła kontaktowe. Policjanci z komisji spojrzeli na panią zadziwieni. Sprawdzono w dokumentach: rzeczywiście mężczyzna nosi szkła kontaktowe!.
- No wspaniale! Gratulujemy! Jest pani przyjęta. Ale proszę powiedzieć, jak pani to wydedukowała?
- To proste. Ten człowiek nosi szkła kontaktowe, bo nie może nosić okularów.
- Dlaczego?
- No jak to dlaczego? Przecież on ma tylko jedno ucho!

Reklama

 

partnerzybar2

tubadzin150wartmilk150

 
 
stat4u